Реклама 18+

У захисника Житлобуду-1 з'явилась риба, яка приносить вдачу. Новий талісман команди?

На одній зі світлин святкування перемоги Житлобуду-1 у надпринциповішому дербі жіночого футболу України над Житлобудом-2 в кадр потрапила дуже дивна іграшка. Воротар команди Вероніка Шульга тримала в руках окуня. Здавалося, що тут дивного, іграшка, як іграшка, але насправді у цієй риби дуже цікава історія, яка може перерости навіть у щось більше.

За п'ять днів до гри захисник команди Ольга Басанська виклала в Instagram цікаву світлину, в якій розповіла, що програла у суперечці воротарям команди та в неї з'явився друг на цілий тиждень, яким і виявся цей іграшковий окунь.

"Грали з воротарями в теннісбол на бажання. Хто програє - той і виконує. Ми з Крістіне Алексанян против Вероніки Шульги та Ірини Саніной. Програли. Саніна загадала, щоб ми тиждень всюди ходили з іграшками. В меня риба, у Алексанян хрюшка. І на гру також вирішила взяти", – розповіла Ольга.

 

Саме так і опинився у роздягальні цей дивовижний окунь та можливо саме він і приніс вдачу, яка допомогла перемогти Житлобуд-2. Тепер Ольга буде брати його на усі ігри?

РЫБИНА

 

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Житлобуд-1
+27
Популярные комментарии
Дмитрий Клименко
+4
ахаха, мило)
Kostiantyn Stepaniuk
+3
Ахахахах, с таким талисманом только к победам)
Maksim Berezinskiy
+2
Вон Русин просто погавкал и все. А тут окуня выгуливать целую неделю... Беспощадный женский футбол :).
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+