Музична пауза. Animals As Leaders

Деякі (мабуть, все ж, не дуже багато) з тих, хто є у мене у френдах на Трибуні, читає мої безглузді пости у Facebook, а тому бачили пост про цей гурт.

Проте, зовсім не шкідливо для карми буде перепостити його до мого занепалого блогу, що чималенько позбавився підписників.

Що ж, будемо відроджувати.

До уваги мільярдів френдів американський гурт Animals As Leaders, що грає чудові інструментальні композиції

Головною особливістю цього band є фронт-гітарист афроамериканець (як же без толерантності) - Тосін Абасі. Мої пізнання у сфері музики не надто широкі та багаті, однак я до знайомства з цим гуртом я не зустрічав ще рок-банд будь-якого розливу, у яких би грав чорношкірий.

Як я на нього натрапив? Займаючись доволі дивною справою - продивляючись сторінки ресурсу з продажу квитків на різні заходи. Їх виступ був запланований у жовтні у клубі Centrum (єдиному нормальному закладу зі статусом "клуб", оскільки там грають переважно не мейнстрімні та рокового жанру)

Гугл опісля дав зрозуміти, що то за гурт, а знайомство з їх звучанням остаточно переконало, що вони "те, що треба".

Тепер вони в мене асоціюються з Києвом, як не дивно, оскільки я натрапив на них після другого в житті візиту до столиці, а також тому, що їх виступ був там. Такі от дивні асоціації.

Але найголовніше те, що у них є певне своє звучання. Ні, вони далеко не аутентичні, проте певна невелика, але родзинка має місце.

Звичайно, щоб зрозуміти, про що йде мова, до вашої уваги кілька творів цих хлопців.

Слухайте гарну музику!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Взбрело в голову
+7
Популярные комментарии
Roman Viktorovich
+3
Ну ще не всі глибини року прослухані))
Ответ на комментарий djorkaeff
О, приємне повернення, давно не бачились)

Чорношкірі учасники рок-груп - то не така вже й екзотика. Крім вже згаданого Дерріка Ґріна з Sepultura, одразу на думку спадають басист P.O.D. Traa i клавішник Incubus.
djorkaeff
+3
О, приємне повернення, давно не бачились)

Чорношкірі учасники рок-груп - то не така вже й екзотика. Крім вже згаданого Дерріка Ґріна з Sepultura, одразу на думку спадають басист P.O.D. Traa i клавішник Incubus.
samuel l jackson
+3
Мне нравится, первые две вообще хорошо пошли, никогда про них не слышал. В Sepultura был чёрный парень,ну с натяжкой можно сюда Джими Хендрикса добавить ))
P.S.А этот хлопец на Уэсли Снайпса похож ))
Написать комментарий 6 комментариев
Реклама 18+