Tribuna/Футбол/Блоги/Міцний горішок/10 найкрутіших голів в історії збірної України

10 найкрутіших голів в історії збірної України

Блог «Міцний горішок» згадує найкрутіші голи українських козаків у складі національної збірної

Автор — Саймон
7 марта 2017, 00:40
10

Блог "Міцний горішок" згадує найкрутіші голи українських козаків у складі національної збірної.

10. Іван Гецько

Україна - Угорщина (товариський матч, 1992 рік)

Цей гол був перший в історії збірної України. Іван Гецько забив на останній хвилині гри на стадіоні "Авангард" в Ужгороді при рахунку 3:0 на користь збірної Угорщини.

9. Артем Федецький

Чорногорія - Україна (відбір до ЧС-2014)

Наша збірна розтрощила на виїзді чоногорців з рахунком 4:0. Федецький забив третій гол, можливо, Артем і непробивав по воротах, але вийшло досить красиво.

8. Юрій Максимов

Україна - Португалія (відбір до ЧС-1998)

У 1996 році гол Юрій Максимова на 87 хвилині приніс перомогу над збірною Португалії. У тому році збірна Португалії на Євро потрапила у вісімку кращих команд старого континенту, і тому перемога над "европеськими бразильцями" була досить важлива для нашої збірної. Цей факт додає крутості голу півзахисника київського "Динамо".

7. Олександр Горшков

Україна - Іспанія (відбір до Євро-2004)

У грі проти "Фурії Рохи" підопічні Буряка вигравали 1:0 до 83 хвилини. Потім пропустили двічі і здавалося все, але на останній хвилині 33-річний дебютат збірної Олександр Горшков влучно  пробив зльоту із-за меж штрафного майданчика.

6. Олександр Алієв

Україна - Чілі (товариський матч, 2010 рік)

Хуліган поза полем і справжній майстер ударів з далекої відстані - Олександр Алієв. Ось його шедевр у ворота збірної Чілі.

5. Сергій Ребров

Україна - Саудівська Аравія (ЧС-2006, груповий етап)

Це був другий гол національної збірної України на Мундіалі і який красивий.

4. Андрій Ярмоленко

Польща - Україна (відбір до ЧС-2014)

Андрій забив шикарний гол у притаманному йому стилі.

3. Артем Мілевський

Швейцарія - Україна (1/8 фіналу ЧС-2006)

Серія післяматчевих пенальті: паненка у виконанні молодого нахабного форварда Мілевського. До речі, треба відмітити той факт, що перед ним змарнував свою нагоду Андрій Шевченко.

2. Андрій Шевченко

Росія - Україна (відбір до Євро-2000)

Андрій Шевченко - найкращий бомбардир національної збірної України в історії. Він забив багато красивих голів у "синьо-жовтій" футболці, але цей гол був найкрутішим.