Tribuna/Футбол/Блоги/about-football/Харківський «Метал» вдома розгромив черкаський «Дніпро»

Харківський «Метал» вдома розгромив черкаський «Дніпро»

Більше чотирьох місяців тривала зимова перерва в Чемпіонаті України для харківського “Металу”. Заключний матч осінньої частини чемпіонату підопічні Олександра Кучера провели п’ятнадцятого листопада в Кривому Розі проти “Кривбасу”, той матч завершився...

Блог — about-football
Автор — Volodymyr Tsekhovskyi
29 марта 2021, 08:25
5

Більше чотирьох місяців тривала зимова перерва в Чемпіонаті України для харківського “Металу”. Заключний матч осінньої частини чемпіонату підопічні Олександра Кучера провели п’ятнадцятого листопада в Кривому Розі проти “Кривбасу”, той матч завершився нульовою нічиєю. Впродовж зимового міжсезоння харків’яни провели два повноцінні тренувальні збори (в Харкові і Белеку), продуктивно попрацювали на трансферному ринку і до старту другої половини чемпіонату підійшли в повній готовності.  На матч чотирнадцятого туру до Харкова завітав черкаський “Дніпро”, який в першому колі вдома програв “Металу” з рахунком 0:4. А сьогоднішній поєдинок відбувся на головній спортивній арені міста – стадіоні “Металіст”.

Матч , як і очікувалось, розпочався з атак “Металу”. Диктор на стадіоні  не встиг оголосити склади команд, як Руслан Фомін відкрив рахунок. Ішла друга хвилина матчу. Здавалося що голи посиплються один за другим, але впродовж майже всього тайму м’яч вперто не влітав в ворота черкащан. І тільки на сороковій хвилині Сергій Люлька дальнім ударом зі штрафного подвоїв рахунок, а на 45-й хвилині Євген Підлепенець зробив рахунок 3:0.

В другому таймі  харків’яни продовжували атакувати, на пятдесятій хвилині відзначився Єгор Демченко. Але це ще було не все. За фол в своєму штрафному майданчику в ворота “Дніпра” було призначено пенальті, який чітко реалізував Фарес Балулі, який вийшов на заміну. Харків’яни грали в своє задоволення, “Дніпро” зрідка контратакував, але  серйозної  загрози воротам Данила Каневцева це не несло. Фінальний свисток одесита  Валерія Компаря зафіксував перемогу господарів з рахунком 5:0.

“Метал”: 1. Каневцев, 2. Мизюк, 6. Ралюченко, 7. Нехтій (9. Фарес Балулі, 46),  10. Жо, 12. Підлепенець (77. Сікорський,73), 17. Демченко (21. Багачанський,71), 22.Люлька (23. Ярош,78), 24. Федорів, 34. Танчик, 86. Фомін (88. Рязанцев,63) “Дніпро”: 23. Старченко, 3. Молоков (15. Вініченко, 53), 5. Онищенко, 8. Кузнєцов, 10. Авер’янов, 11. Лобода, 13. Сахнюк (20. Дувняк,46),  22. Шурубура (12. Дашко,86), 24. Мартян (9. Сулейман,46), 28. Кулініч (51. Савісько,65),  77. Янаков  Попередження: Балулі (90) – Молоков (23), Старченко (62)  Голи: Фомін (2), Люлька (40), Підлепенець (45), Демченко (50), Балулі (62 пен.)

Результати матчів 14-го туру:  “Балкани” – “Перемога” Дніпро 2:1  “Енергія” – “Миколаїв-2” 3:0  “Кривбас” – “Реал Фарма” 6:0  “Метал” – “Дніпро” Черкаси 5:0 “Металург’ – “Нікополь”  7:1 “Яруд” – “Таврія” Сімферополь 2:0