Tribuna/Футбол/Блоги/Vidiscope/Олександр Панчук про Бундеслігу

Олександр Панчук про Бундеслігу

Оглядач Бундесліги MatchDay Олександр Панчук впевнений у невипадковості порятунку Аугсбурга у грі з Байером, відзначає тренерське рішення Віктора Скрипника наприкінці матчу проти Шальке, а також має сумніви щодо гіперрезультативності Баварії у грі з Кельном.

Блог — Vidiscope
Автор — vidiscope
23 февраля 2015, 19:10

Шахтар – Баварія

Вперше я в житті бачив чемпіонів світу з футболу так близько, тому враження було насправді досить сильними. Гра, можливо, трошки розчарувала, подій було не занадто багато, але все ж таки приємно здивував Шахтар і розчарувала Баварія, яка продемонструвала, можливо, свій найгірший футбол у цьому році, коли команда один удар нанесла по воротах суперника за 90 хвилин.

Шахтар класно все зробив, Мірча Луческу не ризикував, він робив заміни по позиціям впродовж матчу, і він розумів, краще 0:0 залишити ніж ризикувати перемогою і пропустити якусь контратаку. Мірча Луческу просто зберіг шанси на Мюнхен, це була його основна задача і він з цим справився.

Боруссія Дортмунд

Боруссія здобула третю перемогу поспіль, забила три м’ячі, але знову ж таки це не було супер переконливо. По-перше, тому що Штутгарт — це занадто слабка команда, це яка реально зараз стоїть першою на виліт і може програти банально сама собі, як кажуть. По-друге, Штутгарт зміг забити Боруссії два м’ячі, нехай перший з пенальті, якого не було, який намалював арбітр, другий залетів досить чесно в кінці матчу. Якби тоді Штутгарт не помилився, можливо на 89 хвилині, коли забив Ройс третій гол і став рахунок 3:1, можливо Штутгарт зміг врятувати цей матч. Теоретично, звісно.

Боруссія – Ювентус

Я скажу так, якщо у основному складі не вийде Чіро Іммобіле і Адріан Рамос, Боруссія здобуде потрібний результат, якщо з’явиться чи колумбієць, чи італієць, це буде погано. Не зможуть забити, я вважаю.

Вердер – Шальке

Вердер зіграв у нічию з Шальке, продовживши безпрограшну серію, це стало можливим завдяки тому, що Шальке був стомлений після матчу проти мадридського Реалу. В Шальке немає того складу футболістів, щоб ротувати весь час основу, тому Шальке вийшло майже в такому самому складі, і команда була стомлена. Цим самим і пояснюється гол на останніх хвилинах від Вердера.

Віктор Скрипник дуже хитро вчинив, випустивши Предля центрального захисника в атаку на останні 5 хвилин, і це спрацювало, він забив з подачі Златко Юнузовича. Це принесло результат, проти третьої команди Бундесліги зіграти в нічию — це пристойно. Зараз три очки до зони єврокубків Вердер відділяє.

Майнц – Айнтрахт

Юльманн пішов з Майнцу після невдалого півроку. Він не те, щоб розвалив команду, але не зміг тримати її на планці, яку встановив Тухель. Вилетіли з Ліги Європи вони на початку року, вилетіли в першому раунді Кубка Німеччини, чемпіонат йшов в них не занадто вдало, тому тренер змінився, зараз прийшов Мартін Шмідт.

Аугсбург – Баєр

Марвін Хітц став третім голкіпером взагалі в історії Бундесліги, якому вдалось відзначитись з гри. Раніше це родили Леманн і Франк Рост, він таку компанію легендарних голкіперів потрапив. Марвін Хітц забив на останніх хвилинах — 90+4, здається, 2:2 став рахунок. Аугсбург, в принципі, в теорії до матчу міг обігравати Баєр, але весь час гра склалась таким чином, що довелося відіграватися. Я думаю, що Аугсбургу не вистачило часу, можливо вони змогли би обіграти цей Баєр.

Баварія – Кельн

Кельну потрібно багато тренуватись перед Баварією. Колись команда Бундесліги забивала 14 голів за два тури, і це була Баварія, і це було в 1976 році. Ось власне так довго цього не відбувалося, що це такий майже безпрецедентний випадок забити стільки м’ячів за два тури.

Кельн славиться своєю обороною, дуже багато матчів на 0:0 зіграли, і от проти Ганновера в минулому турі вони пропустили гол на п’ятій хвилині, абсолютно такий випадковий м’яч, потім взяли гру під свій контроль і не підпускали гостей до своїх воріт. У Кельна досить така налагоджена оборона. Я не думаю, що варто сподіватися на втрату очок мюнхенською Баварією, але Кельн здатен трошки серйозніше протидіяти ніж Гамбург чи Падерборн.