Tribuna/Хоккей/Блоги/Vidiscope/Вадим Плачинда: «Чикаго однозначные фавориты серии»

Вадим Плачинда: «Чикаго однозначные фавориты серии»

Сегодня стартует серия второго раунда плей-офф НХЛ между Чикаго Блекхокс и Миннесота Уайлд. Спортивный обозреватель Вести FM Вадим Плачинда не сомневается в победе действующих чемпионов.

Блог — Vidiscope
Автор — vidiscope
2 мая 2014, 21:41
1

З результатів першого раунду розіграшу Кубку Стенлі для мене, фактично, жодних несподіванок не було. У чинного чемпіона (у Чикаго) була дуже інтригуючи серія з Сент-Луїсом. Там просто якийсь злий рок переслідував Чикаго, двічі команді не вистачало якихось хвилин, щоб оформити перемоги. Вона пропускала, зрівнював рахунок Сент-Луіс і у овертаймі перемагав. Все це перебороли хокеїсти Блекгоукс і вийшли до наступного раунду, тому, власне кажучи, якби і Сент-Луіс вийшов, то сенсації не було б. Дуже добре команда провела регулярний сезон і мала всі підстави зробити з пристакою «екс-» володар Кубку Стенлі Чикаго, але сталося те що сталося. Сильніша команда, за рахунок більшої індивідуальної майстерності, прекрасної гри голкіпера Корі Кроуфорда вийшла до наступного рауду.

Що стосується саме голкіпера, навіть дуже хороша гра Семена Варламова не врятувала Колорадо Евеланш у першому раунді. У Міннесоти, в принципі, є й інші козирі, не тільки воротарська лінія, яка найсильніша. Дарсі Кемпер зіграв дуже надійно. Є там ще Бризгалов, російський голкіпер. Зараз у Дарсі Кемпера, якісь проблеми зі здоров’ям. Якраз перший матч серії Чикаго – Мінесота у воротах, схоже, розпочне Ілля Бризгалов. В принципі, окрім фаворитизму Чикаго, це ще один чинник за рахунок якого Чикаго повинен пройти без проблем. Я би, навіть, спрогнозував у серії Чикаго – Мінесота вже цього другого раунду рахунок 4:1, максимум 4:2.