Гол дня. «Ливерпуль» пропускает «сухой лист»

В матче Кубка Англии красные едва не проиграли заштатному «Эксетеру».

На 45-й минуте Шерлок Ли Холмс доказал, что можно забивать крутецкие голы, даже если ты выступаешь за клуб 4-го по силе дивизиона против 18-кратного чемпиона Англии.

«Ливерпулю» удалось отыграться второй раз, добившись ничьей 2:2 и переигровки в ответном матче. Обзор игры:

8 вещей, которые сделают 2016 год незабываемым

10 причин стать постоянным пользователем Tribuna.com

+16
Популярные комментарии
Руслан Мороз
0
элементарно, ватсон
Діма Андрухів
+2
«Сухий лист» — в футболі так називають завдання м’ячу обертання навколо похилої осі. Основною ознакою удару «сухий лист» є траєкторія польоту м’яча. Спочатку м’яч летить по складній дузі — сумі обертальних рухів навколо вертикальної і поперечних осей — і на останній ділянці траєкторії (і це важливо!) падає різко вниз. Надати таку траєкторію м’ячу можна ударом носка, але класичним прийнято вважати удар зовнішньою стороною стопи. У СРСР «сухий лист» пов’язують одразу з двома особистостями — Діді і Лобановським.

Першим у світі виконавцем «сухого листа» (тоді називався різаний удар), був, за деякими даними, Григорій Федотов. Назва «folha seca» з’явилася, за іншими даними, завдяки бразильському футболістові Діді (Валдір Перейра).

Винахідником «сухого листа» з кутового удару був Валерій Лобановський. Прийом назвали «сухим листом» за тонкість, закрученість і складність польоту м’яча. Як це відбувалося: Лобановський пускав м’яч по дуже крутій траєкторії — у результаті м’яч опускався за спиною воротаря під поперечину. Цей удар довгий час ніхто не міг повторити.
sheva_07
+2
Я вот не различаю, проясни.
Ответ на комментарий Dron14
Это не "сухой лист", а гол прямым ударом с углового... Стыдно не знать и не уметь отличить элементарный удар от "сухого листа"
Написать комментарий 14 комментариев
Loading...
Реклама 18+