Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Адріа Віланова: «Цей гол присвячую тобі, тату. Ти завжди зі мною»

Адріа Віланова: «Цей гол присвячую тобі, тату. Ти завжди зі мною»

У матчі молодіжних складів «Барселони» і «Льейди» син Тіто Віланови забив м’яч.       «Льейда» вела 1:0 до 79-ї хвилини, коли Адріа Віланова зрівняв рахунок ударом головою. Футболіст опустився на коліна в центральному колі, присвячуючи гол батькові.       Трибуни зустріли цей м’яч мовчанням, але через кілька секунд оглушили Віланову оплесками. Пізніше Адріа виклав в інстаграм фотографію з підписом: «Цей гол присвячую тобі, тату.Ти завжди зі мною».

Автор — Sacha79
16 мая 2014, 21:56
3

У матчі молодіжних складів "Барселони" і "Льейди" син Тіто Віланови забив м'яч.

"Льейда" вела 1:0 до 79-ї хвилини, коли Адріа Віланова зрівняв рахунок ударом головою. Футболіст опустився на коліна в центральному колі, присвячуючи гол батькові.

Трибуни зустріли цей м'яч мовчанням, але через кілька секунд оглушили Віланову оплесками. Пізніше Адріа виклав в інстаграм фотографію з підписом: "Цей гол присвячую тобі, тату.Ти завжди зі мною".