Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/💪 Передгольова від Миколенка! Віталій подав зі штрафного, а Кін скористався моментом

«Евертон» повернувся у гру 🔥

19 мая 2022, 23:16

«Евертон» приймає «Крістал Пелас» у передостанньому турі АПЛ. Матч надважливий для «ірисок», адже команда Лемпарда бореться за виживання.

Перший тайм ніяк не можна назвати вдалим для «Евертона» та для Миколенка - українець втратив суперника у штрафному та дозволив йому відкрити рахунок. Закінчився тайм - 0:2.

Але Миколенко трохи виправився у другому таймі. Його подача зі штрафного стала передгольовою передачею - Кін скоротив відставання у рахунку.