Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/Вінісіус так хитнув, що ледь не зламав Фернандінью хребет, а Фоден з легкістю забив головою

Королівське шоу в півфіналі ЛЧ 😍

Автор — Semen Novikov 🤠
26 апреля 2022, 23:22

«Манчестер Сіті» приймає «Реал» у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ. Після першого тайму рахунок був 2:1 на користь господарів.

На 53-й хвилині Фернандіньо зіграв як класичний фланговий захисник — пройшов і ідеально подав на Фодена, якому залишалося пробити впритул. Класний гол.

А вже через 2 хвилини Вінісіус розвернувся в центрі поля, обігнав усіх, вийшов сам на сам і легко переграв Едерсона. Фернандіньо не було шансів встигнути, тим паче після такого фінта від бразильця.