Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Ви це бачили?/Що за гол?! У півфіналі Кубка Болгарії гравець «Славії» забив м’яч, який цілком може претендувати на премію Пушкаша

Справжня футбольна краса 😍

22 апреля 2022, 09:01

У матчі за вихід до фіналу Кубка Болгарії зустрілися два столичних клуби «Славія» та ЦСКА Софія. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь «Славії». Особливо красивим вийшов другий м’яч у виконанні Івана Мінчева.

Гравець наважився на удар із дальної відстані та не прогадав. Вийшов неймовірний гол, який ви захочете передивлюватися ще і ще.

Це була друга зустріч команд у півфіналі Кубка Болгарії, завдяки цим двом голам «Славія» перевела матч в овертайм, а потім і в серію пенальті, в якій все переможцем вийшов ЦСКА.