«Я пишаюся українською». Дружина Малиновського відповіла на критику стосовно рідної мови доньки

+30
Популярные комментарии
ArchiArchi
+20
Виявляється і знає українську і рзмовляти може, добре хоч завдяки критиці в коментарях згадала, що вона українка, і зрозуміла яку дурню написала про "почему ребенок вдруг должен заговорить по украински" і "второй родной язык итальянский".
Dmitry Zankov
0
Пропоную писати коментарі виключно українською.
vasylashko
+7
Особисто я пишаюся російськомовними з дитинства людьми, які самі свідомо перейшли на українську в побуті або ж намагаються розмовляти з дитиною нашою мовою. На щастя, в мене достатньо таких знайомих. І всі незнайомці, якщо ви це читаєте, знайте, ви теж молодці.

Стосовно Маліновських. А що власне тут говорити? Типова українська родина. Вона не вміє і не хоче говорити українською. Він, хоч і виріс в україномовному середовищі, але згодом переїхав в російськомовне і "забув" мову. А нащо вона? Нею ж лише селюки розмовляють. Звісно дитина в них українську не те що рідною називати не буде, вона й знати цю мову не зможе.

Давайте дивитись правді в очі. Українська як була "другосортною", так і залишається нею до тих пір, поки ми самі не зробимо її модною. І не треба накидатись на Роксану та інших. Їм до лампочки ваши претензії. Зняла відео - від**іться. Змінити щось в цій країні можете тільки ви самі. Розмовляєте російською? Переходьте на українську. Це не важко і навіть дуже приємно.

Взяти Трибуну. Тут купа російськомовних людей (не про малоросів), які чудово знають українську і поважають її. Чому ви нею не пишете коментарі? Я вже не кажу про застосування в побуті. Дайте самі собі відповідь на це питання. Так удобнее? Все друзья русскоязычные? С детства по-русски? Вы так привыкли? Ну от...
Написать комментарий 5 комментариев
Loading...
Реклама 18+