Sheriff Fight Challenge – новий формат і шанс виграти 100 тисяч гривень

В октагоні за звання найкращого билися вісім переможців відбіркових турнірів, які упродовж шести місяців відбувалися по всій Україні. Володарем чемпіонського поясу Sheriff Fight Challenge і головного призу у 100 тисяч гривень у підсумку став Максим Сергеєв з Кременчука.

«Дякую усім, хто вболівав за мене! Суперники були дуже сильні, але мені вдалося виграти цей турнір! Для мене це дуже важлива перемога», - ледь відхекавшись після важкого фіналу сказав Максим. Друге місце в Івана Курелару з Чернівців, третє - в Романа Кізюка, який також представляв Чернівці.

Глядачі, які зібралися цього вечора на трибунах Національного цирку України, не приховували свого захвату від рівня бійців і загальної організації заходу – до мурах по шкірі, адреналін – через край. Відтак з нетерпінням чекають на наступну серію турнірів Sheriff Fight Challenge – вже наступного року.

За словами автора ідеї та організатора змагань Дмитра Стрижова, продовження обов’язково буде: «Це був перший постріл. І щоб він не був холостим, ми підемо далі. Команда Sheriff Fight Challenge мене підтримує і те, що ми побачили, нас дійсно надихнуло. Це було класне шоу! Ми плануємо зробити з цього телевізійний продукт, хочемо, щоб підтягнулися учасники з кожної області. Адже українська бойова школа є одною з найсильніших в Європі. Ми повинні розвивати цей потенціал».

 

Формат Sheriff Fight Challenge – інноваційний для України. Випробувати власні сили і поборотися за головний приз міг кожен охочий – від спортсмена до аматора. Єдині обмеження – вага до 80 кілограмів, повноліття і громадянство України. Змагання відбувалися за правилами професійного панкратіону і при підтримці Всесвітньої Ради Панкратіону. Відбіркові турніри приймали Суми, Кропивницький, Чернівці та Харків. Загальний призовий фонд складав 250 тисяч гривень.

«Наш турнір – це  про розвиток спорту, – каже Дмитро Стрижов. – У нас зі спорту отримують гроші тільки професіонали. Фактично, ми даємо можливість молодим пацанам не гопнічати та зривати сережки з дівчат, а йти тренуватися і доводити, що вони можуть вийти на ринг, гідно битися і ще за це отримати гроші».

 

 

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Наш бокс
+3
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
+2
Аматори проти профі - це трохи страшнувато)
Написать комментарий
Реклама 18+