4 сентября 2019, 22:49
6

"Севілья"

2015/2016

Розпочав Євген свою європейську кар'єру доволі вдало. Вийшовши на заміну на матч за Суперкубок УЄФА проти каталонської Барселони де відзначився забитим голом з передачі Чіро Іммобіле.

Хоч і команда Євгена зазнала поразки у цьому поєдинку, Коно проявив себе на полі дуже активно.

Коноплянка і надалі продовжував виходи на поле з лавки для запасних. У матчі з "Боруссією М", Женя вийшов на останні 8 хвилин і відзначився дебютним голом в Лізі Чемпіонів.

Також в цьому відрізку Євген Коноплянка відзначився прекрасним голом зі штрафного удару у ворота "Райо Вальєкано".

У вересні Коноплянка з'явився в осонові у 2-х матчах із 5. І відзначився 2 голами.

Жовтень Коно розпочав на "банці" так і не вийшовши на матч з "Барселоною".

Потім була перерва на матчі збірної. Після перерви Коно став потрапляти до основного складу. І в матчі Ліги Чемпіонів проти Манчестер Сіті Коноплянка відзначився забитим голом.

Але, мабуть найяскравішим перфомансом Євгена в складі Севільї був матч проти мадридського "Реалу", де Коно відзначився двома "ассистами".

Після цього матчу навіть з'явилась інформації про нібито інтерес до Коноплянки з боку Флорентіно Переса.

Можна також згадати матч з "Хетафе", хіхонським "Спортінгом" і "Валенсією" де Коно був одним з найкращих на полі.

За ці матчі Коноплянка отримував доволі високі оцінки, Коноплянка за пів року так і не став основним гравцем Севільї й це списували на адаптацію, його частенько не вистачало на повний матч, але в ці перші пів сезону були доволі яскравими й можливо найкращим відрізком його Європейської кар'єри.

Зимою Євген став отримувати значно менше ігрового часу ніж осінью. Коноплянка в першій половині січня проводив по 17-20 хвилин на полі. В матчі з Леванте 31 січня Коноплянка відзначився голом. Через два тижні Євген забив гол в Кубку Короля у ворота Сельти. Згодом наступи в період не виразної гри який тривав майже місяць, аж до матчу з Вільяреалом в якому Коноплянка взяв участь в 3 голах своєї команди записавши до свого активу 1+1.Відзначився Євген просто шикарним м'ячем: на це можна дивитись довго.

В цьому матчі Коноплянка отримав пошкодження, через, що вибув майже на місяць.

Особливо вболівальникам Севільї Євген ще міг запам'ятатися ударом у післяматчевій серії пенальті в чвертьфіналі Ліги Європи у стилі Сімоне Дзадзи.

В останніх десяти матчах Коноплянка 7 разів з'являвся у старті, але у найважливіших матчах сезону Він, або взагалі не виходив на поле, як у фіналі ЛЄ з "Ліверпулем", або ж виходив на заміну, як у фіналі Кубка Короля.

Але все ж таки Євген підняв на головою свій перший трофей у своїй професійній кар'єрі.

Сезон Євген Коноплянка завершив з третім показником по системі гол+пас (17) і лише 13 місце по проведених хвилинах на футбольному полі.

Літом Коноплянка прийняв взяв у Чемпіонаті Європи, далі згадувати не хочеться...

Новий сезон Коноплянка розпочав знову на лаві запасних попри те, що в передсезонних матчах став найкращим бомбардиром команди.І знову сезон Севілья розпочинали матчем за Суперкубок Європи, суперником "андалусійців" став мадридський "Реал" Коно знову вийшов на заміну і забив гол.

Шальке

2016/2017

Згодом Коноплянка перестав грати й в кінці серпня перебрався до стану "Шальке".

Коноплянка в Шальке перші пів року 10 раз з'явився на полі в основному складі. З цей період можна відзначити гол Коно у ворота "Краснодара"

І дубль в матчі Кубка Німеччини проти "Нюрнберга"

Коноплянка провів лише 17 матчів в Бундеслізі й після закінчення відкрито розкритикував головного тренера Вайнцирля.

І на диво Коноплянка домігся свого, Вайнцирля звільнили з посади гооловного тренера.

З нового сезону "Шальке" очолив молодий німецький спеціаліст Доменіко Тедеско.

В першому мачті сезону Євген Коноплянка відзначився дублем у ворота Берлінського "Динамо"

В наступному матчі Коноплянка знову відзначився, але на цей раз у воротах "РБ Лейпциг".

Наступних результативних дій від Коноплянки довелось чекати, аж до листопада де Коноплянка відзначився двома "ассистами" у матчі з "Ганновером".

Наступним матчем Шальке був матч в рамках "рурського" дербі проти "Боруссії" з Дортмунда, Де Коно взяв участь в дивовижному "камбеці" від "Шальке" , і записав до свого активу два "ассисти".

В першій половинні сезони Коноплянка був основним гравцем.

За цей час Коно зіграв 18 матчів з яких 13 в основі відзначився 3 голами та 4 гольовими пасами.

З початком нового року Коноплянка втратив місце в основному складі. Часто залишався на лаві для запасних на цілий матч.На при кінці чемпіонату Коноплянка знову став основним гравцем команди Тодеско.В черговому " Рурському" дербі Коно відзначився забитим голом.

І в кінці сезону Коноплянка відзначився 1+1 у матчі з "Кельном".

В тому сезоні "Шальке" зайняло друге місце в "Бундеслізі", а Євген Коноплянка провів за сезон 30 матів в чемпіонаті Німеччини де записав до свого активу 4 голи та 5 результативних передач.

Сезон 2018/19

Минулий сезон став найпровальнішим у Європейській кар'єрі Євгена в чемпіонаті він провів лише 13 матчів і відзначився 1 голом і 1 гольовим пасом.

Європейська кар'єра Євгена підійшла до завершення. Для збірної це мабуть і на краще, все ж таки можливо Коноплянка буде отримувати більше ігрового часу, ніж у минулому сезоні.

Алієв: A.C.A.B
12 сентября 2019, 11:55