Українські спортсмени «внеполитики»?

Широко відкритий рот із криком "спортвнеполитики" це короний вислів багатьох наших спортсменів!

Після того ,як пройшли президетські вибори і розпочалась передвиборча гонка до парламенту розкрилось дуже багато латентних прихильників політики. Не є важливим кого підтримують спотсмени , а є важлим те , що вони самі притягують політику в спорт!

І хочеться розпочати з одного найяскравіших представників не тількі цього списку , а й всього україснького спорту з Олександра Усіка. Людина яка дуже критично ставилась до політики і закликала перед поєдинком в Москві з Гассієвим не змішувати і спорт і політику, ось його вислів про політику: "Мне не нравится политика, потому что там слишком много лжи и лицемерия. Вот они же стелят людям красиво, но они не выполняют этого. Рассказывают, рассказывают, а мы от наивности и глупости своей им верим. В конечном итоге обманывают, люди огорчаются, говорят, что какие они плохие и все равно опять же верят."

Але з плином часу , щось в голові у Олександра змінилось і він змінив свій підхід до політики: став активно розповідати , що потрібно робити з попередньою владою:

Декілька днів Олександр в історії інстаграм виклав фото:

Усік був одягнутий у футболку від одного з кандидатів в депутати Олександра Дубінського.

Другий номер нашого списку - це друг Олександара Усіка , Олександр Гвоздик, який записав відео на підтримку кандидата у народні депутати від “Слуги народу” Вадима Воскобойникова.

І ще трохи Олександра Усіка + Гвоздик

View this post on Instagram

Каждый из нас Президент! ✅ ⠀ Возле меня мои друзья Саша Усик и Саша Гвоздик. Они, как и мы с вами, хотят изменений в стране. Как мы с вами, они почти 28 лет терпели эту старую гнилую систему, теперь настало время её сломать. 💪 ⠀ Зеленскому нужна наша помощь: решать проблемы людей, строить будущее для молодежи, развивать страну. Ставьте «+» в комментариях, если тоже хотите жить в успешной Украине.✌️ ⠀ #воскобойников #воскобойніков #виборивр #верховнарада #довжик #должик #золочев #золочів #зедепутат #зеленский #зекоманда #командазе #усик #гвоздик

A post shared by ВОСКОБОЙНИКОВ ВАДИМ✌️ (@vadym_v.v) on

Парад боксерів і політики продовжить Олександр Хижняк.

Чемпіон II Європейських ігор у середній вазі боксер Олександр Хижняк взяв участь в передвиборчій агітації. Хижняк закликав голосувати за кандидата від "Опозиційного блоку".

Хижняк підтримав Дмитра Шенцева, який йде на вибори від партії "Опозиційний блок" по 176-му округу в Харківській області.

Одним з головних ньюсмейкерів серед спортсменів став Жан Беленюк.

Людина яка балатується в депутати за списками партії "Слуга народу"

View this post on Instagram

✌🏽🇺🇦

A post shared by Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk) on

  • Артем Федецький після того ,як покинув "Карпати" не став зраджувати рідним кольорам і балатується в депутати від партії "Слуга народу" . Хоч сам заявляв , що він "ноль в політиці"

Засвітився в передвиюорчій агітації і екс-футболіст київського Динамо Олег Гусєв.

Це лише частина спортивних людей , які причетні до майбутніх парламентських виборів.

І от думай чи справді спорт поза політикою чи ні ! Але можливо для більшості спортсменів тількі війна політика , а це так і не особливо політика!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Все про спорт
+17
Популярные комментарии
роман петров
+4
Артем Федецький після того ,як покинув "Карпати" не став зраджувати рідним кольорам і балатується в депрутати від партії "Слуга народу" . Хоч сам заявляв , що він "ноль в політиці"

Нічого страшного, в нас президент теж "повний ноль"

«Згоріла хата — гори й сарай»
Mykola Yurchenko
+2
Для спортсменов спорт вне политики, когда стоит вопрос патриотизма. От всяческой херни они редко отказываются.
Александр Хлепитько
+2
к сожалению, типичные украинские спортсмены 🤷‍♂
Написать комментарий 11 комментариев
Loading...
Реклама 18+