Всеукраїнська Федерація Гольфу

Новини Всеукраїнської Федерації Гольфу

Написать
+13

Жіноча збірна з гольфу вперше отримала призове місце на європейському чемпіонаті

2
Жіноча команда Національної Збірної України з гольфу посіла призове третє місце у European Team Shield Championship, що завершився у Болгарії. Чоловіча збірна в цьому році також показала найкращий результат за весь час участі в змаганнях і посіла 4 місце.
+1

Всеукраїнська Федерація гольфу відсвяткувала своє 23-річчя

1
30 липня в гольф клубі Kozyn свій День Народження відсвяткувала Всеукраїнська Федерація Гольфу. У програмі: святковий турнір серед гольфістів, майстер-клас з гольфу для гостей від тренерів Федерації, яскрава шоу-програма за участі спортивних колективів та резидента Chi Decadence House Dinara.
+5

У Командному Чемпіонаті зіграли рекордна кількість гольфістів

1
Всеукраїнська Федерація гольфу провела Відкритий командний чемпіонат України. Це щорічні змагання серед гольфістів, які об’єднуються в групи від 2 до 4 осіб та спільними зусиллями виборюють право взяти першість. Цього року змагання проходили з 3 по 5 липня в гольф клубі Козин. В Чемпіонаті взяли участь 96 гольфістів, що стало рекордом за кількістю спортсменів для України.