17 мая 2015, 22:10

ФК «Енергія»: Левченко, Голіков, Рафальський, Тищенко, Щербина, Гарібян(Антоненко), Логвиненко, Матвійченко (Сахнюк), Феденков (Шейко) , Цибульський, Гайдаєнко.

«Шахтер-3»: Ставицький, Череда, Іоша, Аксьонов, Стефлюк, Кольцов, Іванов (Любко),Янко (Іродовський), Акулінін (Коверник), Ковалець (Садоха), Олійник (Костенко).

Голи: Ковалець (5), Іванов (67), Іоша(73).

Передостанню домашню гру «Енергія» провела проти «Шахтаря-3». На передодні цього матчу стало відомо, що головний тренер новокаховчан пішов у відставку. Цей поєдинок «жовто-чорні» зіграли під керівництвом С.В. Корольського.

Із перших хвилин гри гості пішли в атаку. І вже на 5 хвилині Кирило Ковалець скористався помилкою захисників і вивів свою команду вперед. 0:1!«Енергія» намагалася діяти через фланги. Нагоду зрівняти рахунок мав Ярослав Рафальський, проте м’яч пролетів поряд зі стійкою. «Шахтар-3» міг збільшити свою перевагу ще в першому таймі, тому потрібно відзначити гру нашого голкіпера Ігоря Левченка. Перший тайм закінчився мінімальною перевагою гостей.

Другий тайм був більш багатим на небезпечні моменти. На початку другої половини гри новокаховчан «рятували» стійка та поперечина. У середині тайму «Енергія» таки провела ряд непоганих атак, але не одна з них не стала результативною. А на 67 хвилині Артем Іванов збільшив перевагу «Шахтаря-3». 0:2! Уже за 6 хвилин Олександр Іоша влучним ударом головою замкнув простріл із флангу, установивши остаточний рахунок. 0:3!Наприкінці гри тренери команд провели ряд замін. «Шахтар-3» міг забивати ще, проте арбітр зафіксував положення поза грою. Матч так і завершився з рахунком 0:3!

Стало відомо, що «Оболонь-Бровар» та «Черкаський Дніпро» вже добули собі путівки до Першої ліги.

Чемпіонат добігає кінця. Наступні дві гри «Енергетики» проведуть на виїзді, а завершать чемпіонат вдома грою проти «Черкаського Дніпра».