Український хокей

історія українського хокею

+17

Чемпіонат СРСР з хокею 1960-61

  2
Київських хокеїстів нагороджено почесним Кубком відкриття сезону та дипломом 1 ступеня. Після цього гравцям київського «Арсеналу» належало прийняти участь у чемпіонаті СРСР серед команд союзних республік класу «Б». Інша назва - «зона союзних республік» зараз має дуже неприглядний вигляд, але й буквальне підтвердження
+20

Кубок Шпенглера 1986

26 грудня у швейцарському Давосі у 15годин за місцевим часом буде дано старт черговому Кубку Шпенглера, в якому візьмуть участь 6 клубів з п’яти країн світу. Але ми з вами згадаємо ювілейний 60-й турнір, в якому вперше і в останнє взяв участь представник України – київській «Сокіл».
+10

1952 рік: 4-й чемпіонат УРСР

10 січня в Києві розпочались змагання на першість України з хокею з шайбою. За звання чемпіонів боролись вісім команд від різних спортивних товариств: київські «Динамо», «Зеніт» («Машинобудівник»), «Локомотив», ОБО (Обласний Будинок Офіцерів), харківський «Локомотив», «Іскра» Станіслав, дрогобицький «Спартак» та львівські одноклубники.
+17

Був такий хокей. 1969 рік

Перед сезоном у складі киян сталися зміни. З різних причин пішли з «Динамо» Б. Нужин, І. Тузик, В. Прокоф’єв, В. Єрьомін, В. Сабіров. Дебютуватимуть у динамівській формі нападаючі: Д. Пролигін з уфимського «Салават Юлаєв», В. Серняєв з пензенського «Дизеліста», захисник Ю Никифоровський з молодіжної команди ЦСКА, Ю. Зозін з дніпродзержинського «Хіміка».
+27

Шестеро смелых. Как стартовал хоккейный чемпионат Украины

  5
Шесть клубов вышли на старт чемпионата Украины по хоккею. К двум изначально не проблемным командам, в наших реалиях конечно, «Белому Барсу» и «Компаньону – Нафтогазу» добавились еще четыре: многострадальный «Сокол», почти львовские «Львы», восставший из ночной лиги - «Дженералс» и вернувшийся после годичного отпуска винницкий клуб «Гайдамаки».
+15

1928 рік в історії українського хокею

На стиках 1927-28 років пройшло немало хокейних турнірів за участю львівських команд. Так сьогодні ми познайомимося ближче з 3-м Чемпіонатом Львівської Округи, турніром у Криниці та 2-м Чемпіонатом Польщі.
+17

Перший міжнародний турнір у Харкові

Великий хокей прийшов до Харкова в серпні. У Палаці спорту розпочався перший в цьому місті міжнародний хокейний турнір. На льодовому майданчику з 20 по 27 серпня розпочали боротьбу багаторазовий чемпіон Болгарії команда «Левскі – Спартак» з Софії, а також хокейні дружини «Кренгольм» Нарва, «Машинобудівник» Київ і господарі турніру – харківське «Динамо».
Реклама 18+