Як виглядали б емблеми українських команд, якби клуби з одного міста об’єдналися

Від редакції: ви знаходитеся в блозі PFL Design. Його автор активно робить пости на дизайнерську тематику. Підтримайте його плюсами, коментарями і підпискою!

***

Сьогодні в професійному футболі України є 7 міст, які представлені кількома командами (на початку сезону біло 8 – знялася «Черкащина», «Дніпро» залишився на самоті). Наявність одразу декількох клубів у одному місті йде футболу лише на користь, адже з’являються дербі та дилеми між фанами, за яку команду з малої батьківщини краще вболівати.

Але уявімо, що було б, якби кожне із цих 8 міст було представлене лише одним клубом? Для цього я вирішив використати концепцію «One city – one club», яка передбачає створення об’єднаної емблеми, яка поєднала б у собі емблеми всіх клубів, які в неї ввійшли. Найвідомішим клубом з таким логотипом є «Лас-Пальмас»: він є union deportiva, тобто спортивним об’єднанням, у який задля згуртування сил свого часу ввійшли всі команди зі столиці Канар. Аби зберегти про них пам’ять, на своїй емблемі «Лас-Пальмас» залишив усі 5 логотипів цих клубів.

Звичайно, у канарців вийшло не дуже, тож я вирішив докласти більшої фантазії для створення емблем таких уявних «спортивних об’єднань» із українських міст, поєднуючи і назви, і символіку, і кольори клубів в одному логотипі.

Київ: «Динамо» + «Оболонь» + «Рубікон»

За основу я взяв чудовий щит із емблеми «Оболоні», додавши до нього крила «Рубікона» та замінивши грифона на динамівську «Д». Саме тому і червоний замінив на синій, який рідний для «Динамо» та «Рубікона».

Донецьк: «Шахтар» + «Олімпік»

Єдине місто України, усі клуби якого грають в УПЛ. Емблема «Олімпіка», не стомлюся це повторювати, відмінна: до того ж, головним символом на ній є троянди, що є символом всього Донецька. Тож для об’єднання з «Шахтарем» достатньо додати лише молотків та помаранчевого кольору.

Львів: «Рух» + «Львів» + «Карпати»

Я вирішив трохи схитрувати і взяти основний символ не з емблеми, а з периферійного брендбуку «Руху», аби зробити її більш «львівською», щоб вона відповідала всім трьом командам. Згори я додав три зірки зі скандальної емблеми «Карпат» – нехай вони означатимуть, що ця емблема поєднала в собі три. Від «Львова» їй дісталися кольори.

Одеса: «Чорноморець» + «Реал-Фарма»

За м’ячем на емблемі одеських фармацевтів ховається відмінна стилізація одеського пейзажу. Тож я вирішив не бути банальним та використав саме її, помістивши на емблему «Чорноморця», попутно замінивши синій на червоний.

Харків: «Металіст-1925» + «Метал»

Логотип «Метала» нівелює всі спроби зробити щось красиве відсутністю будь-якої символіки на ньому. Тож я взяв за основу його, додавши трохи символів з логотипа «Металіста-1925». Вийшла погана емблема, на якій наче тісно всім елементам: чудова ілюстрація того, як у Харкові тісно цим двом похідним від «Металіста» клубам.

Дніпро: СК «Дніпро-1» + «Перемога»

Емблема спортивного клубу з Дніпра зіпсована в першу чергу градієнтами та кубком. Тож я взяв символіку та кольори з емблеми «Перемоги», щоб цей щит вийшов більш гармонійним.

Чернігів: «Десна» + «Чернігів»

На емблемі друголігового клубу є лише символ та нічого більше такого, що можна було б запам’ятати. Тож я взяв з неї його та кольори, і додав до більш упізнаваного та досконалого щита «Десни» зі смугами.

Черкаси: «Дніпро» + «Черкащина»

Буде несправедливо не згадати місто, яке починало цей сезон із двома клубами, але завершило лише з одним. Тож я вирішив згадати дивну емблему «Черкащини», розбавивши її символікою та кольорами відродженого «Дніпра».

Яка об’єднана емблема вам сподобалася найбільше? Чекаю на ваші коментарі!

Як українські клуби могли б брендувати ігрові номери

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
PFL Design
+49
Популярные комментарии
Ігор87
+89
Не знаю що ти вживаєш, але треба кидати
Дмитрий Клименко
+25
Переро)
Ochoa510
+18
Rocher
Ответ на комментарий Дмитрий Клименко
Переро)
Написать комментарий 38 комментариев
Loading...
Реклама 18+