Букмекери приймають ставки на зняття депутатської недоторканності з Петра Порошенка

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка допустив можливість запиту про зняття депутатської недоторканності з п’ятого президента України Петра Порошенка. У зв’язку з цим букмекери вирішили запропонувати ставки на розвиток подій.

ставки

Букмекерська контора Parimatch запропонувала спеціальну лінію, в якій розмістила ставки на можливе зняття з Петра Порошенка депутатської недоторканності до першого січня 2020 року. Поставити на варіант «так» можна з коефіцієнтом 1,55, що відповідає 60 відсоткам ймовірності. На протилежний вибір пропонують котирування 2,35 (40%).

Подання на зняття недоторканності з п’ятого президента і депутата Петра Порошенка може бути підготовлено протягом найближчих декількох тижнів. Про це в інтерв’ю журналістам заявив генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

Він розповів, що в ГПУ від ДБР надійшли проект підозри Порошенка і проект подання про зняття з нього депутатської недоторканності. За його словами, документи обробляються відповідними підрозділами, і як тільки робота закінчиться, буде прийнято процесуальне рішення. Рябошапка зазначив, що подання про зняття недоторканності, можливо, зажадає правок, щоб воно було дійсно обґрунтованим і не було зауважень до нього в парламенті.

Говорячи про можливість арешту Порошенка, прокурор запропонував дочекатися підготовки документів та подальших кроків ГПУ.

Раніше повідомлялося, що ДБР передало в Генпрокуратуру проект підозри п’ятого президенту. Йдеться про справу про нібито вплив на конкурс у Вищій раді правосуддя. У прес-службі Порошенка проект підозри назвали «російським замовленням з нанесення шкоди репутації п’ятого президента». Політик спростував підозри в тому, що порушував закон під час свого президентства.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Редакція «Рейтингу Букмекерів»
+14
Написать комментарий
Реклама 18+