Приймаються ставки на вихід клубу Ірини Морозюк в УПЛ

Аматорський клуб «Ліон», президентом якого стала Ірина Морозюк, дружина відомого українського півзахисника Миколи Морозюка, знаходиться зараз на слуху в ЗМІ. Експерти букмекерської контори Favbet запропонували спрогнозувати майбутнє команди в українському футболі.

ставки

Дружина футболіста турецького «Різеспора» Миколи Морозюка Ірина нещодавно зайняла пост президента футбольного клубу «Ліон» зі Львова, який виступає в першості України серед аматорів.

Після цього відбулася презентація жінки на новій посаді, де її представили та вручили іменну футболку команди. Під час прес-конференції Ірина поставила ціль перед клубом на найближчі п’ять років.

«Спонсори можуть виділяти гроші на аматорський футбол, наприклад, щоб їх відмивати. Це жарт. Я буду все продумувати і знати, до кого йду.

Це буде у Львові, Києві, може, ще якісь міста. Хочу створити проект і подивитися, як воно буде. Плани – через п’ять років ми будемо в УПЛ, будемо першим проектом, який так зробить, зламаємо систему», – сказала Морозюк.

У зв’язку з цією заявою букмекерська контора Favbet запропонувала у своїй лінії ставки на можливий вихід «Ліона» в українську Прем’єр-лігу до початку сезону-2025/26. Поставити на цей варіант можна з коефіцієнтом 75,0, що відповідає 1,3 відсоткам ймовірності.

Сам клуб почав своє становлення на початку вересня поточного року: спочатку з’явилася ефектна емблема з левом в центрі, а згодом в команду почали набирати футболістів. Відбір гравців проходив в кілька етапів, а 25-го вересня відбулося перше тренування команди.

26-го жовтня «Ліон» провів свій перший матч в історії – товариську зустріч проти команди Головного управління Національної поліції Львівської області «Леви». Поєдинок пройшов на львівському стадіоні «СКА» та завершився мінімальною поразкою «Ліона» з рахунком 1:2.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
+10
Популярные комментарии
kelerman
0
главное, чтобы это не был пиаром, а серьезный подход к делу.
Со временем, может даже примером для других...
Написать комментарий
Реклама 18+