Букмекери: ван Дейк – фаворит в боротьбі за «Золотий м’яч» після невдачі Мессі на Кубку Америки

Голландець Вірджіл ван Дейк став новим фаворитом на здобуття «Золотого м’яча» в 2019 році. «РБ» дізнався про котирування букмекерів на одну з найпрестижніших футбольних нагород.

ставки

Раніше фаворитом у боротьбі за «Золотий м’яч» вважався Мессі, проте після невдач в Лізі чемпіонів і Кубку Америки шанси аргентинця стали стрімко танути.

В даний момент БК «Парі Матч» оцінює шанс тріумфу Мессі коефіцієнтом 1,95, що відповідає 51% ймовірності. Аналогічний коефіцієнт в БК William Hill складає 2,2 (ймовірність 45%).

Новим фаворитом на здобуття «Золотого м’ячем» став Вірджіл ван Дейк. Ще в травні букмекери оцінювали шанси голландця коефіцієнтом 2,8, однак тепер знизили його до 1,80, що відповідає 56% ймовірності. Якщо ван Дейк зуміє виграти «Золотий м’яч», то він стане першим захисником після Фабіо Каннаваро, який отримав цю нагороду.

Крім Мессі і ван Дейка в число претендентів на «Золотий м’яч» входять такі футболісти, як Роналду (коефіцієнт 15,0), Мохаммед Салах, Мане, Фірміно і Мбаппе (для всіх – 21,0).

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
+9
Популярные комментарии
Александр Пасечник
0
Один я не могу понять, за какие это услуги Месси вообще в лидерах? Вирдждил заслужил в 1000 раз больше
Написать комментарий
Реклама 18+