Реклама 18+

Букмекер: Ісмаїлі отримає українське громадянство?

Бразильський захисник «Шахтаря» Ісмаїлі в найближчому майбутньому має намір отримати український паспорт і боротися за право грати в складі команди Андрія Шевченка. Букмекери приймають ставки на те, чи отримає бразилець громадянство до кінця 2019 року та чи стане найдорожчим трансфером «Гірників».

ставки

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, малоймовірно, що Ісмаїлі отримає український паспорт у 2019 році. Поставити, що бразильський захисник «Шахтар» стане українцем до 31 грудня можна з коефіцієнтом 19,0.

До слова, трейдери БК приймають ставки і на те, що Ісмаїлі стане найдорожчим трансфером «Шахтаря». За рекордний перехід оборонця пропонують коефіцієнт 12,0. Авторитетний портал Transfermarkt оцінює футболіста в 18 млн євро (це найкращий показник для УПЛ), водночас найдорожчим трансфером «Гірників» був Фред, який перейшов у «Манчестер Юнайтед» за 59 млн євро.

«Цілком можливо, що вже найближчим часом Ісмаїлі прийме українське громадянство. Близькі до нього люди кажуть, що він серйозно розглядає цю можливість. Він дуже сподівався отримати виклик в збірну Бразилії, але отримавши його, не був заграний за збірну. Тому джерела кажуть, що Ісмаїлі готовий прийняти українське громадянство і конкурувати за входження до складу збірної України. Приклад Марлоса надихнув його», – повідомив телеведучий і постійний експерт «Рейтингу букмекерів» Ігор Циганик.

Нагадаємо, 28-річний Ісмаїлі в березні минулого року був викликаний в збірну Бразилії на товариські матчі з Росією і Німеччиною, але на поле так і не з’явився.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Редакція «Рейтингу Букмекерів»
+6
Популярные комментарии
Vlad Dunayenko
+3
Я бы рискнул!)
Написать комментарий
Реклама 18+