Команду українського тренера підозрюють у договірному матчі в Казахстані

У Казахстані журналісти вважають підозрілим матч 10-го туру місцевого чемпіонату «Актобе» – «Акжайик» (5:3). Республіканський інтернет-портал Sports.kz підготував цікаві факти щодо дивної зустрічі.

ставки

Український тренер Володимир Мазяр залишився незадоволеним діями своїх підопічних і готовий піти у відставку. «Буду ставити питання про своє подальше перебування в клубі. Команда не чує мене. Сьогоднішнє футболом назвати не можна. Це була комедія», – так після матчу прокоментував гру наставник «Акжайика».

Згідно зі статистикою компанії Instat, уральська команда завдала першого удару в бік воріт «Актобе» за рахунку 5:0 на користь господарів поля, коли результат уже був очевидним, – сталося це на 60-й хвилині гри. «Актобе» взагалі припинив бити в бік чужих воріт після 67-ї хвилини.

Ще один факт: з 8 в загальній кількості ударів уральців по чужих воротах в цьому матчі 7 припало на легіонерів, які прийшли в команду за настановою Володимира Мазяря. Тільки один раз ворота суперників атакував казахстанець.

У складі «Акжайика» виступають шість українців: воротарі Євген Боровик і Сергій Ткачук, захисник Сергій Басов і півзахисники Андрій Ткачук, Ігор Худоб’як і Адерінсола Есеола.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Редакція «Рейтингу Букмекерів»
+2
Написать комментарий
Реклама 18+