«Севілья» – «Баварія». Прогноз Олександра Шуфрича

Відомий український футбольний функціонер, віце-президент ужгородської «Говерли» та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Олександр Шуфрич склав прогноз на матч Ліги чемпіонів між «Севільєю» і «Баварією». Наш експерт вважає, що туринці пройдуть до наступного раунду.

ставки

Для іспанців саме цей жереб вважаю найгіршим. Адже «Баварія» вже з афіші є явним фаворитом даного матчу, а тут ще й відсутність навантаження у Бундеслізі.

Обидві команди провели принципові матчі, але настрій після них в станах команд діаметрально відрізняється. Якщо «Баварія» просто познущалась над Дортмундом, то «Севілья» була в кроці від сенсаційної й такої необхідної перемоги над «Барселоною». Просто потім вийшов Мессі.

Звичайно, з «Баварією» буде вже інша гра й інший турнір, але сумніваюся і в недооцінці з боку прагматичних німців. Хоч вдома «Севілья» й наднепоступлива – я беру фаворита в даному матчі, тому що він очевидний. Серед лінії пропоную заграти декілька цікавих варіантів.

Ставки: ІТ «Баварії» більше 1.5 за 1.59, перемога «Баварії» з форою (-1.5) за 2.65, «Баварія» переможе та тотал більше 2.5 за 2.28 у БК Parimatch

Як ви вважаєте, чи пройдуть ці ставки? Пишіть свої прогнози в коментарях!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
0
Реклама 18+
Написать комментарий
Реклама 18+