Секретар КДК ФФУ: «Маліновський вже відбув дискваліфікацію. Він має право грати»

Секретар Контрольно-дисциплінарного Комітету ФФУ Ігор Грищенко прояснив ситуацію з участю дискваліфікованого за договірні матчі захисника «Зірки» Назара Маліновського в поєдинку минулого туру чемпіонату України проти «Динамо».

ставки

«Стосовно Маліновського можу сказати одне: він був дискваліфікований на рік. Поки ця справа перебувала в Комітеті етики і КДК, він був заблокований в базі і рік ніде не грав. Йому цей рік був зарахований як відсторонення від футболу.

У рішенні було зазначено, що він відсторонений від будь-якої футбольної діяльності на рік, але потрібно вважати дискваліфікацію відбутою – адже за фактом футболіст рік не грав. Коли мені почали скидати новини про те, що він грав з «Динамо», я підняв на пошті рішення і воно було таким, що у нього є право грати.

Щодо інших гравців, напевно, така ж ситуація. Була низка футболістів, які на час розгляду справи, не грали в футбол. Тому їх термін відсторонення від футболу поглинав той період, коли вони не грали. Ми його враховували.

Це як, наприклад, коли людина сидить у слідчому ізоляторі і їй потім дають якийсь термін позбавлення волі, то час в СІЗО враховується в покаранні.

Тому жодної сенсації немає. У Маліновського є право грати», – заявив секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко в інтерв'ю порталу ua.tribuna.com.

Нагадаємо, що дискваліфікований за договірні матчі футболіст зіграв у минулому турі Прем’єр-ліги України.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
0
Реклама 18+
Популярные комментарии
Рейтинг Букмекерів
0
Извините. Ошиблись. Больше не повторится.
Ответ на комментарий Сергей Болотников
уважаемый рейтинг букмекеров, а ничего, что это новость трибуны, которую вы разместили на своем сайте без ссылки, а потом еще и даете ее у нас с ссылкой на себя?
Сергей Болотников
0
уважаемый рейтинг букмекеров, а ничего, что это новость трибуны, которую вы разместили на своем сайте без ссылки, а потом еще и даете ее у нас с ссылкой на себя?
Написать комментарий
Реклама 18+