Federbet: помітили підозрілі ставки на матч «Пасуш де Феррейра» – «Фейренсе»

Некомерційна організація Federbet, що займається виявленням та запобіганням договірних матчів, повідомила про підозрілий рух коефіцієнтів у зустрічі 32-го туру чемпіонату Португалії між клубами «Пасуш де Феррейра» і «Фейренсе».

Federbet: помітили підозрілі ставки на матч «Пасуш де Феррейра» – «Фейренсе»

Сигнали про можливий договірний характер матчу отримав незадовго до початку поєдинку португальська гральний оператор Santa Casa da Misericórdia de Lisboa. Пізніше ці підозри підтвердили і в Federbet, повідомляє видання O Publico.

«Ми спостерігали дивні і нелогічні руху коефіцієнтів. Перед початком зустрічі на «Фейренсе» можна було поставити з коефіцієнтом 3,5, але потім упродовж декількох хвилин коефіцієнт упав до позначки 1,5. Це говорить про те, що на перемогу «Фейренсе» були поставлені великі суми грошей, які змусили букмекерів знизити коефіцієнти», – зазначив глава Federbet Франческо Баранка.

Матч завершився перемогою «Фейренсе» з рахунком 1: 0. Раніше матч за участю цієї команди вже потрапляв під підозру в нечесному характері: букмекери зняли з лінії матч між «Фейренсе» і «Ріу Аве» після того, як на цю зустріч була зроблена ставка в розмірі $108 тис.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
+4
Реклама 18+
Написать комментарий
Реклама 18+