Британський уболівальник з’їв кінський гній заради $50

Британський футбольний уболівальник Чарлі Бамбер уклав з друзями парі на те, що з’їсть кінський гній. Хлопець виграв суперечку і отримав суму в £40 ($50), проте його дівчина заявила, що після події не буде цілувати його впродовж місяця.Британський уболівальник з’їв кінський гній заради $50

23-річний фанат клубу «Ексетер Сіті» неабияк розім’явся в пабі перед дербі з клубом «Плімут» в квітні цього року. Надмірна кількість алкоголю і призвела до такого незвичайного парі, повідомляє Daily Mail.

Сказано – зроблено. Бамбер з’їв свіжий гній, залишений поліцейським конем, який проходив по вулиці. Один з його приятелів зняв цей процес на відео.

Щоб впоратися з наслідками парі, хлопцеві довелося з’їсти потім цілий тюбик зубної пасти.

«Я люблю робити божевільні речі, люблю грати на публіку. $50 є $50, але, думаю, я б зробив це безкоштовно. Хлопці сказали, після цього я не дуже багато говорив, тому що у мене з рота був неприємний запах. Що ж, хлопці, можу вам зізнатися – моя подруга не цілує мене вже місяць», – був відвертим Бамбер перед журналістами.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Редакція «Рейтингу Букмекерів»
+4
Популярные комментарии
Олександр Навагін
+2
Вспомнился анекдот:Едут два ковбоя по прерии, и тут у одного лошадь нагадила. Второй говорит:- Джо, а давай, я тебе дам 100 долларов, если ты навоза поешь?Джо подумал, согласился. Кое-как поел навоза, вискарем это дело запил, чтобы не стошнило. Едут дальше, и тут во второго лошадь нагадила. Теперь Джо говорит:- Майкл, слушай, а давай теперь ты поешь навоза, а я тебе 100 долларов дам. Тот подумал, согласился, едут дальше молча. Спустя некоторое время Джо выдает:- Майк, слушай, а тебе не кажется, что мы сейчас бесплатно дерьма наелись?
....Ну а у экономистов есть и продолжение. Дальше по сценарию выходит какой-то доктор экономики, придумавший методы оценки ВВП, и говорит:- Зато вы увеличили ВВП США на 200 долларов.
Betrüger
+1
Порой в будке встречаются такие экземпляры, что за 20 грн. и не такой финт провернуть могут)
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+