КДК ФФУ закликає екс-гравця «Зорі» Калініна знову пройти перевірку на поліграфі

Контрольно-дисциплінарний Комітет Федерації футболу України прийняв рішення перевірити колишнього захисника луганського клубу Ігоря Калініна на детекторі брехні.КДК ФФУ закликає екс-гравця «Зорі» Калініна знову пройти перевірку на поліграфі

Контрольно-дисциплінарний Комітет хоче перевірити Ігоря Калініна на детекторі брехні на предмет участі та організації договірних матчів, пише football24.ua. Додамо, що справа гравця «Зорі» тягнеться ще з 2015 року. Тоді луганський клуб вигнав 11 гравців молодіжної команди за договірні матчі. Водночас гендиректор ФК Сергій Рафаїлов заявив, що Ігор Калінін – сполучна ланка в маніпуляції подій у матчах.

Нагадаємо, що сам Ігор Калінін наполегливо заперечує свою провину, наголошуючи, що його підставили. Молодий гравець начебто пройшов тест на детекторі брехні, аби довести свою непричетність до «договірняків». Але є й інші думки з цього приводу, які вказують на вину Калініна.

Зрештою, Ігор розірвав контракт із «Зорею» та перейшов у «Зірку». Втім, в кропивницькій команді Калінін не зміг закріпитися. У лютому цьогоріч він перейшов у російський клуб «Волгар-Газпром», який виступає в чемпіонаті ФНЛ. Отож поки не відомо, чи футболіст приїде в Україну, щоби пройти перевірку на поліграфі.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
+3
Реклама 18+
Популярные комментарии
Голопупенко
0
Какой смысл ему приезжать?

Я бы проверил Павелко на полиграфе.

Попросил бы ответить его на вопросы, куда делись почти 10 млн. евро за участие в ЧЕ-2016?

Кто на самом деле руководит федерацией, он или Григорий Суркис?

Правда ли что Шевченко стал без опыта главным тренером сборной благодаря кумовству?

Почему команды получают лицензии, не соответствуя правилам и регламентам?

Почему на Украине в его бытность развалился футбол? ....
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+