Двох екс-гравців «Металіста U-21» оштрафували за участь у договірному матчі

Колишні гравці молодіжного складу харківського «Металіста» Данило Соломаха та Руслан Ковток 15 вересня постали перед судом. Спортсмени повністю визнали свою вину. Суд визначив їм міру покарання у вигляді штрафу в розмірі 8,5 тис. гривень (близько $ 328).1-16

«15 вересня луцьким міським районним судом футболісти визнані винними в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 354 Кримінального кодексу України. Судом їм визначена міра покарання у вигляді штрафу розміром в 8,5 тисяч гривень», – повідомив телеканалу Футбол 1 представник Генпрокуратури країни Денис Мирополець.

Як зазначає Sportarena, суд врахував те, що обидва гравці співпрацювали зі слідством і зізналися в отриманні грошей для забезпечення потрібного результату, а також обставини, що змусили їх брати участь у договірному матчі. Зазначається, що «Металіст» півтора року не виплачував гравцям зарплату.

У центрі уваги слідчих опинився матч з молодіжкою луцької «Волині», який відбувся 6 серпня 2015 року та завершився з рахунком 6:2 на користь команди з Луцька. Спортсмени забезпечили програш своєї команди і за це отримали грошову винагороду в розмірі понад 100 тис. гривень (більше $3,7 тис.).

Максимальне покарання за цей злочин, яке могли отримати Соломаха та Ковток, – позбавлення волі до трьох років. Про те, що Данило Соломаха визнав свою провину в повному обсязі і пішов на угоду зі слідством, раніше повідомила його адвокат Галина Козіна.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Блог о ставках
+8
Реклама 18+
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+