Tribuna/Футбол/Блоги/Два по 0:9/😱 Божевілля «Евертона»: перемогли з 0:2 та залишились в АПЛ, фанати зійшли з розуму

Блог — Два по 0:9
20 мая 2022, 10:45
10

У Миколенка передгольова.

«Евертон» Френка Лемпaрда зробив, здавалося, неможливе: відігрався з 0:2, переміг «Кристал Пелас» та зберіг собі місце в АПЛ на наступний сезон.

Починалося усе максимально гнітюче. Спочатку Матета відірвався від Миколенка і замкнув подачу.

А потім «Кристал Пелас» спіймали «Евертон» на контратаці – почалося, на жаль, теж з неточного пасу Миколенка, а завершилося дуже дивним виходом Пікфорда.

Вже у другому таймі «Евертон» вийшов, щоб домінувати: спочатку Миколенко передгольовим пасом допоміг відіграти один гол Кіну.

Далі були чудовий вистріл Рішарлісона, який зрівняв рахунок та остаточно подарував надію, і замикання Калверт-Льюїном подачі Грея – гол, який залишив «ірисок» в АПЛ.

Цікаво, що «Евертон» уперше в історії участі в АПЛ зміг перемогти, програючи 0:2 к перерві. До цього вони не виграли жодного з 74 матчів, коли на перерву йшли програючи з таким рахунком. І ця перемога стала справді історичною.

Деякі вболівальники не витримали і почали святкувати вже на 85-й, коли «Евертон» вийшов уперед.

Їх швидко вивели, але після фінального свистка вже ніхто нікого не зупиняв. У синій частині Ліверпуля сьогодні хоч і з гірким присмаком, але свято.