H2H Fantasy УПЛ. Сезон 2016/17. Склади команд і регламент турніру

Вже сьогодні стартував новий сезон української футбольної першості, а разом із нею - улюблений фентезі-турнір користувачів Tribuna.com в форматі Head2Head. 

Враховучи великий ажіотаж і кількість бажаючих, організовано набір у трійки учасників, котрі представлятимуть один клуб УПЛ. 

Перелік команд-учасниць: 

Олександрія (jevarodilordemontBeckham)

Волинь (Dyadya Vitya, ButraKiborg)

Ворскла (OptiAlexyani, Кифирыч)

Динамо (Lviv1256, Виталий СтаренькийAsd Asd)

Дніпро (Victor77traktormazolegkin

Зоря (FC "Prometey"ПалГеннадичmichael82)

Зірка (DimaLviv, zigazagaRedMigueL)

Карпати (Djorkaeff, Богдан МатулкінdazzLe)

Олімпік (Dnipro calcio fan :-),  Yugo-SlavМихаил Конев)

Сталь (Дмитрий Мартыненко, Петр Моисеенкоalex2777)

Чорноморець (Влад Гаращенко, vovan_72Вова Поторась)

Шахтар (antonuv, Евгений за Шахтёрnickson)

Регламент турніру наступний:

Команди грають між собою згідно з офіційним календарем змагань української Прем'єр-ліги. У першому турі гравці формують пари згідно із вищезазначеною заявкою - "перший номер" однієї команди грає з "першим номером" команди-суперника, "другий" із "другим", "третій" з "третім".

До прикладу, сьогоднішній матч "Шахтар" - "Зірка" у нашому календарі виглядає таким чином:

"Шахтар" - "Зірка"

antonuv - DimaLviv

Евгений за Шахтёр - zigazaga

nickson - RedMigueL

У наступних турах пари суперників будуть розподілятись згідно з особистим загальним рейтингом гравців за тим самим принципом - "перший з першим", "третій з третім" (гравці з найкращим поточним рейтингом зустрічаються між собою; гравці з найгіршим - між собою).

Правила нарахування очок сформовано таким чином, щоб зберегти цінність перемог в особистих зустрічах між суперниками. Зокрема:

- за перемогу 3:0 нараховуватиметься три очки;

- за перемогу 2:1 (а також 3:2 і 3:1) - два очки команді-переможцю, одне очко команді, що програла;

- нічия 3:3 - по одному очку кожній з команд. 

Не менш важливим мотиваційним правилом є обов'язковий членський внесок у розмірі 20 грн (з кожного учасника). Перераховані учасниками кошти буде використано для придбання символічних відзнак переможцеві турніру, а також команді, яка здобуде перемогу в групі "В" другого етапу чемпіонату (адже наш Н2Н-турнір дублюватиме двоетапний формат "реальної" УПЛ).

Реквізити банківської карти ПриватБанк для перерахування коштів: 5167 9872 0730 1058 (Богдан Матулкін). Для зручності в ідентифікації платників, прошу усіх долучити Богдана до друзів та відписувати йому про факт проведення платежу в приватні повідомлення, бо по нікнеймах ідентифікувати складно).

ВАЖЛИВО: Відсутність оплати членського внеску до 23:59 год. понеділка, 25-го липня 2016-го року потягне за собою зарахування технічної поразки 3:0 команді, в складі якої виявиться "неплатоспроможний елемент". Будьмо взаємоввічливі, колеги ;)

Якщо окремі організаційні і технічні моменти не висвітлено в цьому пості, пишіть в коментарі усе, що вас турбує - по можливості буде надано швидкий і якісний зворотній зв'язок.

А поки що вітаємо усіх з початком нового сезону української Прем'єр-ліги, бажаємо приємних вражень від перегляду футболу і від Н2Н-змагань. Нехай переможе найсильніший!

+35
Популярные комментарии
Dyadya Vitya
+7
З нашої сторони претензій не буде!
Ответ на комментарий traktormaz
завтра мой товарищ забросит наши долги, прошу не наказывать строго команду, потому что в равных условиях мы не оказались, как не крути - платёжные карты это всё-таки внутриукраинской системы и для нас дедлайн перевода ден.средств оказался очень ранним (да и парочка проблем личного характера затормозила срок перечисления ден.средств(а в них проблем нет) .....
Dyadya Vitya
+7
По моїм підрахункам осталось 4 гравці, так можливо і справді для зручності вже додати третіх тіпа хоч так:

Волинь (Dyadya Vitya, Butra) (Kiborg)
Написать комментарий 164 комментария
Loading...
Реклама 18+