Н2Н Ліга Чемпіонів УЄФА 2019/2020: Набір учасників

Розпочати набір учасників в Н2Н-турнір у найкрутішому клубному змаганні світового футболу ніколи не рано.

Вже наступного тижня стартує новий сезон Ліги чемпіонів УЄФА, а усіх бажаючих зарубатись у фентезі в форматі head-to-head запрошуємо в одиночний турнір.

Як граємо?

Індивідуальний турнір: ідеальним та оптимальним варіантом було б зібрати 32 активних гравці, які надалі в рандомному порядку будуть закріплені за реальними клубами-учасниками групового етапу Ліги чемпіонів і гратимуть очні зустрічі згідно з офіційним календарем сезону.

Командний турнір: окрім цього, є попит на проведення командного турніру в Лізі чемпіонів в форматі "2х2". Тому поки будемо вивчати попит, і залежно від кількості учасників спробуємо сформувати якісний командний турнір.

Що потрібно від учасників?

1. Насамперед, зібрати команду. Це можна зробити вже у відповідному сегменті фентезі на Трибуні. В цьому пості є мануал з усіма деталями, але досвідчені гравці знають що й до чого, і як витратити 100 віртуальних грошових одиниць так, щоб і Кейн з Аґуеро, і Мбаппе з Азаром вмістились в одну команду.

2. Заявити про своє бажання грати в Н2Н-турнірі. Це можна зробити в коментах до цього посту, до будь-якого іншого посту в цьому блозі, в статусах модераторів, в приватні повідомлення, в чаті в телеграмі, поштовими голубами - одним словом, як вам усім заманеться.

3. Вступити в Лігу турніру. Код запрошення: 9658086c3dc3

4. Оплатити реєстраційний внесок за участь в турнірі. Пропоную традиційний розмір внеску за кожен із турнірів (якщо їх буде два) - по 200 UAH (плюс за бажанням незначні бонуси для модераторів, будемо вдячні). Реквізити для сплати: 5168 7554 3954 4020 (ПриватБанк, Юрій Гусак)

5. Відповідально ставитись до своїх обов'язків і поважати суперників по турніру - не забувати про заміни і не забивати на турнір по ходу 1-2 турів. Переваги Н2Н-формату в тому, що навіть набравши небагато фентезібалів, можна здобувати перемоги в очних зустрічах з суперниками, тому не варто розчаровуватись після першої невдачі і закидувати цю цікаву розвагу.

Регламент проведення індивідуального Н2Н-турніру:

З метою збереження мотивації усіх гравців на тривалу дистанцію індивідуальна Н2Н-Ліга чемпіонів буде проведена в аналогічному форматі минулого сезону - з подальшим "розщепленням" на три окремих турніри з окремими призовими фондами.

Алгоритм проведення фентезі в Лізі чемпіонів на Трибуні є специфічним, фактично - це два турніри (груповий до грудня і новий турнір плей-оф з лютого наступного року). Таким чином, щоб кожен гравець, який вносить гроші за участь в турнірі, був вмотивований, а половина не припиняла грати після 6-матчевої групової стадії, пропоную до обговорення наступну систему:

1. Усі 32 гравці грають 6 матчів групового турніру за класичною схемою. По два переможці з кожної групи виходять в плей-оф Ліги чемпіонів і змагаються за головні призи.

2. Усі гравці, що зайняли 3 місця в своїх групах (таких гравців буде 8), в стадії плей-оф гратимуть між собою класичний одноколовий турнір з 7 турів (два тури 1/8, два тури 1/4, два тури 1/2, фінал) за менший шмат призового фонду (суми уточнимо в процесі обговорення).

3. Усі гравці, що зайняли 4 місця в своїх групах (таких гравців буде 8), в стадії плей-оф гратимуть між собою класичний одноколовий турнір з 7 турів (два тури 1/8, два тури 1/4, два тури 1/2, фінал) за ще менший шмат призового фонду (суми уточнимо в процесі обговорення).

Таким чином, усі учасники будуть задіяні максимально тривалий період і кожен матиме підстави не втрачати турнірну мотивацію та відіграти свій реєстраційний внесок по максимуму.

Список учасників:

1. djorkaeff (к + і)

2. Butra (к + і)

3. FC "Prometey" (к + і)

4. alex2777 (к + і)

5. lordemont (к + і)

6. jevarodi (к + і)

7. VeTaL-SAN (к + і)

8. Загнитков (к + і)

9. STAS1980 (к+і)

10. igorrogal (к+і)

11. ReneSasha (к+і)

12. Dmitry Martynenko (к)

13. Кифирыч (к+і)

14. ПалГеннадич (і)

15. Наталия Таран (і)

16. paul (i)

17. makslife (i)

18. Игорь Симоненко (і)

19. Medved_Dnepr (к + і)

20. Posipaka (к + і)

21. Evg (к + і)

22. Dyadya Vitya (к + і)

23. sem1788 (i)

24. Victor77 (к + і)

25. YALTA (i)

26. Богдан Андриюк (і)

27. DimaLviv (к)

28. antonuv (к + і)

29. Корабел_79 (к + і)

30. аргентина (і)

31. Роман Фур (і)

32. Василь Шахневич (к+і)

33. Veres (i)

34. zigazaga (i)

Список підтверджених команд для участі в командному турнірі:

1. alex2777 + FC "Prometey"

2. jevarodi + lordemont

3. ReneSasha + Dmitry Martynenko

4. STAS1980 + igorrogal

5. VeTaL-SAN + Загнитков

6. Medved_Dnepr + Posipaka

7. Evg + Victor77

8. djorkaeff + DimaLviv

9. antonuv + Корабел_79

10. Butra + Dyadya Vitya

11. Underdog86 + Янчик

12. Кифирыч + Василь Шахневич

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Tribuna H2H Fantasy
+28
Популярные комментарии
djorkaeff
+2
Командний турнір відбудеться обов’язково. Просто підженемо формат під кількість заявлених команд.
Ответ на комментарий DT
Я так понимаю, что командный турнир без шансов? 10 пар всего.
DT
+2
Я так понимаю, что командный турнир без шансов? 10 пар всего.
Написать комментарий 38 комментариев
Loading...
Реклама 18+