Кіберспортсмени з Росії затравили Yozhyk за пост про нього у телеграм-каналі «ТРЕНДЕЦЬ», а він відповів їм розгромною перемогою

Український кіберспортсмен Yozhyk бере участь у масштабному турнірі з FIFA 20, який проводить російський блогер Kefir. Турнір має назву «Кубок Фіферів». Yozhyk уже встиг провести два матчі й обидва рази впевнено обіграв своїх суперників. Про дебютний поєдинок нашого кіберспортсмена ми написали на нашій телеграм-сторінці. З цього все й почалося.

Після того, як ми опублікували пост про цей матч у нашому телеграмі, Yozhyk мав грати наступний матч кубка проти казахського кіберспортсмена із Самари acoolfifa. І цього разу український учасник змагань не залишив жодних шансів противнику — відгрузив «фірмову п'ятірочку» і не пропустив жодного м'яча.

Під час поєдинку блогер із Самари неодноразово наголошував на статті про Yozhyk у нашому телеграм-каналі та просив нас написати ще одну, але вже після цієї перемоги українського фіфера. Моменти у відео — 07:20, 10:42, 11:00.

У своєму огляді матчу між Yozhyk та acoolfifa, організатор та учасник «Кубка Фіферів» також наголосив на нашому матеріалі, де повністю процитував наш заголовок та підводку. Момент у відео — 10:41.

Тим часом усе ситуація набирає нових оборотів. А ми продовжуємо за цим слідкувати.

«Трендець» у соціальних мережах: Instagram, FacebookYouTube, Telegram

+8
Реклама 18+
Популярные комментарии
Westbrook
+4
От криков этого бурята у меня уши завяли
Виталий Старенький
+1
Ну батя ежика норм играет, акулу будет несладко, думаю, там еще и ежик потренирует
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+