Tribuna/Футбол/Блоги/ТРЕНДЕЦЬ /«Альянс» із Липової Долини – сенсація українського футболу

Команда із селища міського типу гідно рубиться із клубом УПЛ!

Блог — ТРЕНДЕЦЬ
15 марта 2020, 23:00
4

Чи могли ви колись подумати про те, що нікому не відома команда із селища міського типу буде грати у чвертьфіналі Кубка України проти клубу, який нещодавно виступав у Лізі Європи? «Альянс» із Сумської області, створений у 2016 році - колектив, що ламає стереотипи.

Команда із Липової Долини впевнено виграла чемпіонат області, а зараз є одним із лідерів Другої ліги й дійшла аж до 1/4 Кубка України. Не дивуйтеся, якщо через кілька років побачите «Альянс» в УПЛ.

«Альянс» із Липової Долини - у сьогоднішньому випуску «Трендець»!

00:09 - знайомство із «Альянсом». Це найбільша сенсація останніх років.

00:57 – кому належить «Альянс»;

01:05 – найбільш юний уболівальник «Альянса» вже готовий підтримувати команду.

01:15 – хто підштовхнув власника «Альянса» створити команду. Ви точно знаєте, про кого йде мова;

02:40 – яка премія чекала б гравців у разі проходу до наступного раунду Кубка України - відповідає власник клубу;

03:00 – знайомство із фотографом «Альянса». Вона справжня красуня;

03:20 – до матчу залишається 30 хвилин, біля стадіону величезна кількість людей. В «Альянса» підтримка точно не гірша, ніж у клубів УПЛ;

05:00 – подивіться, яку красу забиває «Альянс»! У стилі найкращих років Ярмоленка.

07:30 – знову стандарт і знову гол. «Альянс» вилітає, але залишає супер-приємне враження про себе;

07:50 – «Команду можна тільки похвалити. Молодці, що дійшли так далеко, але досить, нам потрібно йти далі», - Валерій Федорчук прокоментував матч із андердогом;

08:29 – Костянтин Ярошенко - про матч, а також виступи під керівництвом батька;

09:18 – розбір гри від головного тренера «Альянса»;

10:00 – «Премію дамо, але не велику», - власники клубу жартують із гравцями після матчу;

10:45 – навіть, попри поразку - одна команда.