Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/😍 Шевченко – зірка матчу легенд: асист, меседж з прапором України, фанати не відпускали з поля

Українець вийшов на поле в якості капітана.

24 мая 2022, 00:30
1

Яких же топів зібрали в Італії: Ето’о, Тотті, Індзагі, Пірло, Зеєдорф, Снайдер та інші.

23 травня в Мілані на стадіоні «Сан-Сіро» пройшов благодійний матч футбольних зірок Integration Heroes Match.

Вторговані кошти будуть частково передані фонду Самюеля Ето’о та некомерційній організації Slums Dunk Onlus, які піклуються про створення можливостей для розвитку та освіти через спорт.

Склади обох команд топовими. Дуже багато легенд світового футболу:

Ведучі події представляли кожного футболіста. Коли пролунало ім’я Андрія Шевченка, на трибунах майоріли українські прапори.

Шева почав матч у якості капітана команди. Зі сторони суперників капітанську пов’язку отримав Жуліо Сезар.

Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 3:1 на користь команди українця. Відкрив рахунок екс-одноклубник Шевченка Піппо Індзагі в своєму стилі (в цьому матчі грав за іншу команду).

Рахунок зрівняв Зеєдофр з передачі Андрія Шевченка:

Після цього моменту Шеву замінили. Його тепло привітав тренер Фабіо Капелло.

Далі команда українця забила ще двічі та пішла на перерву переможцем у два м’ячі. Забивали Матрі:

Та Джилардіно:

У другому таймі на поле знову вийшов Шевченко. У перерві він показав український прапор у камеру.

Шева міг забити найкращий гол у цьому матчі. Елегантно підсікав, але голкіпер врятував. Андрію й самому сподобався удар: посмішка після епізоду – доказ тому.

Стався і веселий епізод. Галанте штовхнув Зеєдорфа, а Шева заступився за партнера по команді 😁😎

Шевченка замінив Матрі. Фанати спочатку аплодували українцю, а потім скандували «Шева! Шева!» та освистували цю заміну. Не хотіли відпускати українську легенду з поля.