Хто казав,що ФК «Дніпро» помер? Клуб й досі судиться з Ежідіу!

За повідомленням Sport.ua Спортивний арбітражний суд Лозанни запланував на 24 червня розгляд двох справ, що стосуються колишнього клубу УПЛ ФК Дніпро.

Ці справи засновані на позовах українського клубу до Палмейраса та бразильського футболіста Ежідіу, який в 2015 році через пару місяців після переходу в Дніпро прийняв рішення розірвати контракт в односторонньому порядку і повернутися на батьківщину.

Тоді генеральний директор Дніпра Андрій Стеценко, коментуючи вчинок Эжиджу, заявив, що бразилець не мав причин на розрив контракту. Сам футболіст і його агент посилалися на неотримання зарплати протягом трьох місяців, що згідно циркулярів ФІФА дозволяє гравцеві в односторонньому порядку розривати робочу угоду. Однак Стеценко стверджував, що клуб незадовго до вчинку Ежідіу, розрахувався з футболістом.

Дніпро збирався спочатку шукати правду в Палаті по вирішенню суперечок ФІФА, а потім — в Спортивному арбітражному суді Лозанни, де справа осіла в даний момент. Український клуб мав намір домогтися фінансової компенсації від Ежідіу і Палмейраса, котрий прихистив гравця, за порушення умов контракту.

Відзначимо, що на сайті Спортивного арбітражного суду зазначено, що до 1 травня він через коронавірус працювати не буде. У разі продовження карантину повідомляється про можливі перенесення справ, запланованих до розгляду на травень і червень.

На даний момент 33-річний Ежідіу є гравцем Флуміненсе. В цей клуб він перейшов з Крузейро в середині січня цього року.

Нагадаємо, що футбольний клуб Дніпро з сезону-2018/19 втратив професійний статус, проте юридичну особу зберіг. Зокрема, за даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань України, ФК Дніпро не перебуває в процесі банкрутства або ліквідації, а його кінцевими бенефіціарними власниками є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Тайны Днепровского футбола
+24
Реклама 18+
Популярные комментарии
Sergiy Baranovsky
+2
Типовий Коломойський. Я вже й забув про цього дефа, а Ігор Валерійович добре пам’ятає тих хто йому винен.
Дмитрий Клименко
+1
ого, до сих пор судятся. я думал, там уже все решено и все смирились
Владислав Сенченко
+1
Напоминает историю про гибель одного человека, когда его укусила уже отрубленная голова кобры.
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+