Сила спорту

Висвітлення життя українських спортсменів

+9

Зубрицький про НБА, збірну України, перспективи «Політехніки», тренерство

Ярослав Зубрицький розповів про теперішній стан справ в БК «Львівська Політехніка», розвиток молодих гравців, дострокове завершення сезону, перспективи Збірної України та який тренер Зубрицький.
+16

Тяга 250 кг однією рукою

  2
250 кг однією рукою потягнув Володимир Моісей з Бердянська. Володимир ще до аварії, в якій втратив руку, займався пауерліфтингом. Проте зараз вкладає в своє заняття додаткові сенси, не тільки здоровий спосіб життя, а й мотивація для людей з інвалідністю. Він своїм прикладом показує, що неможливого немає, головне віра в себе і бажання.
+8

Онлайн забіги | Чіпування | Вплив блогерів на біг

  2
Ярослав Кондюх, керівник СК «Ультра» (Львів) розповів каналу «Сила спорту» про онлайн забіги, діяльність СК «Ультра», як треба проводити забіги, як можуть відбуватись забіги, про сучасні технології на забігах, смерть спортсменки на забігу в Одеській області, зацікавленість людей бігом, дешевість бігу, що бігтимуть у Львові в 2020 році, як обрати біговий клуб, як почати бігати на карантині та про вплив блогерів.
+15

Через політичні ігри відкликали зі збірної, - Ярослав Зубрицький

  2
Головний тренер БК «Львівська Політехніка» Ярослав Зубрицький розповів у другій частині розмови про свою кар’єру в 00-х та 10-х роках, легіонерський досвід, вплив Коломойського на наш баскетбол, Кирила Погостиського, як це тренуватись під керівництвом молодшого на 16 років тренера, УБЛ та назвав п’ятірку кращих гравців за цей час кар’єри.
+7

БАСКЕТБОЛ 90-Х | «Викликали в клуб і дали квартиру», - Зубрицький

  1
Ярослав Зубрицький розповів про прихід в баскетбол, перший виїзд закордон, першу зарплату, гру за БК «Львівська Політехніка», «Денді-Баскет» та ЦСКА-Ріко, назвав п’ятірку кращих гравців з якими грав у 90-х та на що тратив зароблені гроші.
Реклама 18+