Ексменеджер Світоліної Кевлич про Еліну-інтраверта, Ястремську-холерика, хто з українок візьме GS

Ексменеджер Світоліної та жіночої збірної України, тенісний суддя розповідає, що потрібно Світоліній, щоб виграти турнір Grand Slam, що робить з нею Монфіс. Де пік Ястремської у рейтингу WTA. Про Цуренко, Козлову, Завацьку та Калініну.

Хто талановитіше з молоді: Костюк, Снігур чи Лопатецька? І хто «мудріший» з тріо Федерер, Надаль та Джокович? Про чоловічий теніс в Україні та лідерів світового тенісу жіночого. А також багато-багато цікавого про теніс і не тільки!

Насолоджуйтесь!

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Stargorod sport
+7
Популярные комментарии
V_Voloshyn
+1
Дякую за цікаве інтерв’ю.

Величезний лайк за розмову українською. Але, як на мене, Кевлич у деяких питаннях не зовсім відвертий. Зокрема, про поїздку на Кубок Кремля. Звичайно, є можливість "нашакалити" там рейтинг і призові - супертопів там не буде, бо вони готуються до ВТА Фінал або до Малого підсумкового. Але є купа інших турнірів, де можна вирішити питання призових і рейтингу.

Хотілось би почути думку Кевлича про співпрацю Костюк і Брічека. Рік втрачено. І про ситуацію з Світоліною та її участю в матчах на ФедКапі, зокрема, останні матчі в лютому 2019
Написать комментарий
Реклама 18+