Sport Racing

Інтерв'ю з відомими українськими та світовими спортсменами

Написать
+8

«Розкриваю таємницю, в мене з тренером є один ритуал» — Артур Фельфнер про рекорди України з метання списа

Минув тиждень, як одразу 2 українських рекорди у категоріях U20 та U23 було оновлено. Власником нових державних бестів став скромний спортсмен з міста Ірпінь — Артур Фельфнер.
+20

«Ніхто не може нікого звинувачувати в допінгу» — Валерія Зіненко про виступ на ЧЄ, спортивне життя та майбутнє України

  1
У ніч, коли увага всього європейського світу була прикута до фінального поєдинку Ліверпуля та Реала в ЛЧ, а Париж трясся від кількості вболівальників на Стад де Франс — ми були вірні бігу. Оскільки цього ж вечора у місті Ренн відбувся Кубок Європи з...
+20

«Я хотіла, щоб всі знали, що ми незламні та ми все переможемо!» — Чемпіонка Європи з боротьби Тетяна Ріжко

  1
Війна для новоспеченої чемпіонки Європи почалася в аеропорту перед вильотом на міжнародний турнір. Як склалася доля спортсменки, як їй вдалось вибороти перемогу в Угорщині та за що вона переживає більш за все — читайте в новому інтерв’ю нашого блогу.
+29

«Це золото для нашої армії, для всієї України». Ярослава Магучих – про перемогу на ЧС та війну

  5
Наразі кожен український спортсмен, який відстоює спортивну мужність України, в якійсь мірі сучасний Джессі Оуенс. Чому? Читайте інтерв’ю з Ярославою Магучих, яка тиждень тому принесла нам золоту медаль Чемпіонату Світу не дивлячись на всі моральні та фізичні труднощі.
+24

«‎Контролюючи частину хаосу, стає набагато спокійніше»‎. Аліна Шух — про створення волонтерського штабу

  3
«‎Я розуміла, що ми переможемо і мені дуже хотілося бути частиною цієї перемоги та внести свій вклад». Читайте велике та потужне інтерв’ю про один з найкращих волонтерських штабів у київській області, який організувала професійна українська легкоатлетка разом зі своєю спортивною родиною.
+43

«‎Для нас це війна тисячоліття». Хто з українських легкоатлетів встав на захист батьківщини

  10
Легкоатлетична спортивна еліта змінила бігову форму на бронежилети та каски. Про те, як служать та чим живуть останні 25 днів розказали багаторазові чемпіони України, учасники Олімпійських Ігор та рекордсмени з бігу на довгі дистанції.
Показать еще