Skeleton 24

Skeleton 24

Написать
+42

Найскладніші санно-бобслейні траси світу. На них гинули спортсмени

  5
Нині у світі налічується 14 санно-бобслейних треків найвищого рівня. Нещодавно 15-й відкрили у Пекіні, на ньому пройдуть Олімпійські Ігри наступного року. Серед цих треків є і такі, що змусять спортсменів боятись робити спуск, адже кількість складних і небезпечних віражів наводить жах. На їх побудову було втрачено колосальні кошти, були залучені найкращі інженери свого часу, які реалізовували нереальні архітектурні ідеї. На цих трасах відбулись найвідоміші аварії та інциденти. Тож до вашої уваги п’ятірка найскладніших трас світу.
+18

Дукурс та Флок — чемпіони, дебютні медалі та розбір виступу Гераскевича / Підсумки скелетонно-бобслейного сезону 2020-21

Завершився черговий сезон скелетону та бобслею. Він був по своєму унікальний та захоплюючий. Багато спортсменів провели дебютні заїзди, покращили свої особисті рекорди, а деякі змогли виграти перші медалі Кубка світу. Оновлення Гераскевичем своїх показників, відродження українського бобслею та дебют юної скелетоністки на Чемпіонаті Європи можна сміливо занести в актив приємних спогадів наших вболівальників. Прийшов час підбити підсумки і порівняти всі деталі з прогнозом у пості на початку сезону.
+1

Німецький тріумф, провал лідерів та рекорд Гераскевича / Підсумки Чемпіонату світу зі скелетону та бобслею 2021

Чемпіонат світу зі скелетону та бобслею у цьому році мав відбутись у Лейк-Плесід, одна через пандемію федерація вирішила знов провести головний старт сезону в німецькому Альтенбергу. Рік тому на цій трасі були побиті рекорди, багато спортсменів покращили особисті результати під чудову атмосферу на трибуні. Німці вдома знов всі рвали на треку, а одні з фаворитів підійшли до старту не в кращій формі. Влад Гераскевич добряче полоскотав нерви українським вболівальникам, а Лідія Гунько пройшла дебютне бойове хрещення.
+18

Успіх британців, перша медаль Маєра та російський тандем / Підсумки восьмого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

  5
Сьогодні в австрійському Інсбруці пройшов останній восьмий етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Це третій етап сезону в Іглсі. Сьогодні та простій трасі високі результати змогли показати спортсмени, які мають потужній розгін та швидкість. Деякі з них поліпшили власні рекорди та змогли здобути перші нагороди на змаганнях високого рівня, поки багато хто з лідерів світового скелетону пропускають етап через підготовку до Чемпіонату світу. Хто ці щасливчики та які справи у нашого скелетоніста Владислава Гераскевича? Про все це та інше по порядку.
+15

Продовження підкорення німцями КС та перша медаль для Чехії / Підсумки сьомого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

  2
Сьогодні у німецькому Кенігзее пройшов сьомий передостанній етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Тамтешня траса вважається однією з найцікавіших, а її віражі змушують скелетоністів страждати по трасі. Хто сьогодні підкорив підступну трасу і хто неочікувано опинився на подіумі? Про все це та інше по порядку.
+15

Німецький тріумф, рекорди та гучне повернення Залізної людини / Підсумки шостого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

  3
Сьогодні у швейцарському Санкт-Моріці пройшов шостий етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Лідери сезону другий етап поспіль віддають пальму першості своїм конкурентам. Найнеочікуваніші гонки на єдиному у світі натуральному треку під серйозним снігопадом. Владислав Гераскевич оновив особисті результати, а на Кубок світу повернулась збірна Південної Кореї. Що вони продемонструють? Про все це та інше по порядку.
+15

Падіння лідерів, прогрес Гераскевича та безмедальна гонка нідерландки / Підсумки Чемпіонату Європи зі скелетону 2020-21

  1
Сьогодні у німецькому Вінтербергу пройшов Чемпіонат Європи в рамках п’ятого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21. Незмінні фаворити провели гіршу гонку сезону, у той час як інші скелетоністи, серед яких українець Владислав Гераскевич, покращили особисті результати. До того ж, на етапи КС повернулись збірні США та Канади. Які вони посіли місця та хто стали чемпіонами Європи? Про все це по порядку.
+17

Тандем лідерів на екваторі змагань знову разом / Підсумки четвертого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

Сьогодні у австрійському Інсбруку пройшов четвертий етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Спортсмени перетнули екватор змагань - сльози, радість, нові рекорди та несподівані результати, а українець Влад Гераскевич покращує позиції та вривається у топ-10 загального заліку КС. Про все це по порядку.
+15

Дукурс із он фаєр, російський тріумф та погодні корективи / Підсумки третього етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

Сьогодні у австрійському Інсбруку пройшов третій етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Українець Влад Гераскевич знову проводить невдалу гонку, російські скелетоністи все таки «приборкали» нові скелетони і не без допомоги сурових погодних умов опинились на вершині. Про все це по порядку.
+15

Рекорди треку, становлення лідерів та перша медаль британця / Підсумки другого етапу Кубка світу зі скелетону 2020-21

  5
Сьогодні у латвійській Сігулді відбувся другий етап Кубка світу зі скелетону 2020-21. Українець Влад Гераскевич покращує результати, а лідери перших гонок закріплюють позиції в заліку. Про все це по порядку.
Показать еще
Реклама 18+