Спадщина Савчука

Червонокрилий блог. Перший україномовний

+15

Коли воротар - це куди більше за півкоманди: огляд чергової гри Червоних Крил проти Бостонських Ведмедів

  2
На честь Джимі Хауарда вже треба називати вулицю у славному місті Детройт, бо внесок воротаря Крил у третьому матчі регулярного сезону був просто титанічним. За подробицями та деякими іншими новинами ласкаво прошу у свіжий матеріал першого україномовного червонокрилого блогу «Спадщина Савчука».
+20

В умовах, наближених до бойових: перша передсезонна гра та те, що їй передувало

Цього разу, любі читачі, спробуємо охопити і різноманітні апдейти стосовно стану Крил, і першу більш-менш серйозну гру із Піттсбург Пінгуінз. Хоча, на мою думку, впродовдж останніх років несерйозних ігор проти Пінгвінів не бувало.
+25

Свято наближається: про підготовку до сезону та новини зі стану Червоних крил

  4
Давно я не радував своїх читачів постами, тому почнемо з хорошого. Гравці Крил поступово вертаються на рідну ковзанку і пригадують, як то воно - грати в хокей. Капітан Зетерберг каже, що повністю вилікувався і спина його не турбує. Коліно Павла Дацюка взяло гарний приклад зі спини Зетти і теж вирішило не завдавати проблем. А воротар Джимі Хауард взагалі звітує про найкращий свій стан здоров’я за останні два-три роки. Тож, як то кажуть, дай Боже й далі так. Бо кожен фан Крил згодиться, що саме травми не давали показати себе як гравцям, так і команді в цілому. (Навіть ніхто не потягнув...
+21

Альфредсону бути?

  1
Днями Генеральний менеджер Червоних крил Кен Голанд трохи підняв завісу щодо можливого продовження кар’єри Даніеля Альфредсона ще на один сезон.
Реклама 18+