Tribuna/Футбол/Блоги/Анабіоз/50 крутих футбольних фото з історії ЛЧ

50 крутих футбольних фото з історії ЛЧ

Напередодні фіналу ЛЧ-2018 між «Реалом » та «Ліверпулем», який відбудеться 26 травня у Києві блог «Мої думки про футбол» пропонує вам переглянути круті фото з історії ЛЧ.

Блог — Анабіоз
Автор — Sacha79
25 мая 2018, 22:19
52

Напередодні фіналу ЛЧ-2018 між «Реалом» та «Ліверпулем» блог «Мої думки про футбол» пропонує вам переглянути круті фото з історії цього турніру.

26 травня 1993-го. Фінал. «Марсель» – «Мілан» 1:0. Волосатий Бартез разом з тренером Раймоном Гуталсом тримає почесний трофей. У зубах голкіпера запасні рукавички, щоб не загубити їх під час святкування.

18 травня 1994-го. Фінал. «Мілан» – «Барселона» 4:0. Молодий Гвардіола розмірковує, як так сталося, що італійці знищили у фіналі каталонців.

14 вересня 1994-го. Груповий турнір. «Динамо» – «Спартак» 3:2. Захисник гостей Рашид Рахімов намагався будь-якими методами зупинити форварда киян Леоненка. Невдало – Віктор двічі відзначився у воротах червоно-білих.

19 квітня 1995-го. Півфінал. «ПСЖ» – «Мілан» 0:2. Нападник парижан Джордж Веа (володар Золотого м’яча-1995) проти захисника італійців Франко Барезі. Через декілька місяців вони стануть одноклубниками.

24 травня 1995-го. «Аякс» – «Мілан» 1:0. Патрік Клюйверт забиває переможний гол.

22 травня 1996-го. «Аякс» – «Ювентус» 1:1 (п.п. 2:4). Були часи, коли «Ювентус» не тільки виходив до фіналу, але і вигравав там. Після цього переможного матчу «Стара Синьйора» 5 разів поспіль програвала у фіналах ЛЧ.

28 травня 1997-го. Фінал. «Боруссія» (Дортмунд) – «Ювентус» 3:1. Автор дубля Карл-Хайнц Рідле забиває другий гол у ворота туринців.

5 листопада 1997-го. Груповий турнір. «Барселона» – «Динамо» 0:4. На «Камп Ноу» Шевченка неможливо було зупинити (хет-трик від Андрія).

20 травня 1998-го. Фінал. «Ювентус» – «Реал» 0:1. Предраг Міятович за мить заб’є гол, який принесе «вершковим» сьомий Кубок Чемпіонів.

17 травня 1999-го. Чвертьфінал. «Динамо» – «Реал» 2:0. Ключовий епізод матчу-відповіді (перша гра 1:1) – голкіпер гостей Бодо Іллгнер збиває форварда «Динамо» Шевченка. Пенальті, який Андрій забив тільки із добивання. Історичний факт: кияни вибили з турніру чинного володаря трофею і вийшли до півфіналу.

7 квітня 1999-го. Півфінал «Динамо» – «Баварія» 3:3. Можливо, найкращий матч киян у ЛЧ. Верхній ряд: (зліва направо) Гусін, Каладзе, Головко, Шовковський, Лужний, Шевченко. Нижній ряд: Хацкевич, Белькевич, Косовський, Ващук, Ребров.

Головний архітектор тієї команди (Валерій Лобановський).

26 травня 1999-го. Фінал. «Манчестер Юнайтед» – «Баварія» 2:1. Гол Сульшера на 93-й хвилині гри приносить манкуніанцям перемогу у ЛЧ. За три хвилини до цього епізоду «Баварія» вигравала 1:0.

Кубок чемпіонів тримає Алекс Фергюсон, який краще за всіх вміє налаштовувати своїх гравців на останні хвилини гри.

22 травня 2000-го. Фінал. «Реал» – «Валенсія» 3:0. Перший фінал в історії ЛЧ (Кубка чемпіонів також), коли зустрілися представники однієї країни. Рауль обігрує Канісареса і робить рахунок розгромним.

20 вересня 2000-го. Груповий етап. «Арсенал» – «Шахтар» 3:2. У 2000 році гірники дебютували у ЛЧ. У груповому етапі зайняли 3-те місце у своїй групі, але найцікавіший матч провели у Лондоні. Вони вигравали після першого тайму 2:0, але в другому пропустили тричі.

Склад команди перед початком тієї гри. Нижній ряд (зліва направо) Бахарєв, Зубов, Воробей, Старостяк, Тимощук. Верхній ряд: Абрамов, Ателькін, Попов, Глевецкас, Вірт, Шевчук.

23 травня 2001-го. Фінал. «Баварія» – «Валенсія» 1:1(п.п. 5:4). «Кажани» програли другий фінал поспіль. Герой серії післяматчевих пенальті Олівер Кан заспокоює свого візаві Канісареса.

15 травня 2002-го. Фінал. «Баєр» – «Реал» 1:2. Зідан за мить заб’є один із найкрасивіших голів ЛЧ, а Міхаель Баллак спостерігає за шедевром.

23 квітня 2003-го. Чвертьфінал. «Манчестер Юнайтед» – «Реал» 4:3. У першій грі англійці програли 1:3. У матчі відповіді «вершкові» хоч і програли, але пройшли далі. Герой тієї зустріч Роналдо (автор хет-трику) радіє забитому голу, а Рой Кін у розпачі.

28 травня 2003 року. Фінал. «Ювентус» – «Мілан» 0:0 (п.п. 2:3). Вирішальний удар у серії післяматчевих пенальті виконав наш Андрій Шевченко. Він спокійно розвів по різних кутах м’яч і легендарного Буффона.

Шевченко після нагородження святкує з українським прапором.

26 травня 2004-го. Фінал. «Монако» – «Порту» 0:3. Жозе Моурінью (тренер «Порту») цілує свій перший трофей ЛЧ.

15 вересня 2004-го. Груповий етап. «Рома» – «Динамо» 0:3. Вперше в історії єврокубків матч було перервано через травму арбітра.

Фани «Роми» після першого тайму нанесли травму запальничкою головному арбітру матчу Андерсу Фріску (на той час рахунок був 0:1 на користь «Динамо»). Гру зупинили та зарахували італійській команді технічну поразку 0:3.

25 травня 2005-го. Фінал. «Мілан» – «Ліверпуль» 3:3 (п.п. 2:3). Шалена Стамбульська ніч і грандіозний камбек «Ліверпуля». Але все вирішилося у серії післяматчевих пенальті, де Єжи Дудек парирував удар Андрія Шевченко.

25 квітня 2006-го. Півфінал. «Вільярреал» – «Арсенал» 0:0. У першій грі «каноніри» переграли «жовту субмарину» 1:0. У матчі-відповіді була напружена гра і на останній хвилині воротар гостей Леманн парирував удар Рікельме з пенальті.

17 травня 2006-го. Фінал. «Барселона» – «Арсенал» 2:1. Перше вилучення в історії фіналів ЛЧ, яке отримав голкіпер. На 18-й хвилині гри при рахунку 0:0 Леманн збив нападника «Барселони» Самуеля Ето’о і за це отримав червону картку.

23 травня 2007-го. Фінал. «Мілан» – «Ліверпуль» 2:1. Різні емоції після фінального свистка. Кака дякує Богу, Неста радіє, Хабі Алонсо засмучений лежить на газоні, Дірк Куйт розчарований.

21 травня 2008-го. Фінал. «Манчестер Юнайтед» – «Челсі» 1:1 (пенальті 6:5). Перший фінал, де зустрілися дві англійські команди.

В серії післяматчевих пенальті капітан «синіх» Джон Террі під час удару підковзнувся і влучив у штангу. Після цього промахнувся ще й Анелька, і Кубок відправився у Манчестер.

6 травня 2009-го. Півфінал. «Челсі» – «Барселона» 1:1. Півзахисник «синіх» Міхаель Баллак накинувся на норвезького арбітра Овребе, який невдало провів ту гру. У цьому епізоді арбітр не призначив очевидний пенальті.

27 травня 2009-го. Фінал. «Барселона» – «Манчестер Юнайтед» 2:0. Мессі забиває головою рідко – у фіналі ЛЧ це було вчасно.

28 квітня 2010-го. Півфінал. «Барселона» – «Інтер» 1:0. Італійці хоч і програли матч-відповідь, але все одно вийшли у фінал. «Хлопці, розслабтеся сьогодні я на коні» – сказав Жозе, Хосепу та Златану.

І він мав рацію. Жозе тріумфально святкує перемогу.

22 травня 2010-го. Фінал. «Баварія» – «Інтер» 0:2. Жозе Моурінью виграв Кубок чемпіонів з другою командою. Та його штани під час святкування не витримали напруги.

3 листопада 2010-го. Груповий турнір. «Шахтар» – «Арсенал» 2:1. Вдома «Шахтар» здобув вольову перемогу над фаворитом групи лондонським «Арсеналом». Дмитро Чигринський зрівнює рахунок.

8 березня 2011-го. 1/8 фіналу. «Шахтар» – «Рома» (3:0). Гірники декласували «вовків» і вийшли до чвертьфіналу. Едуардо забиває третій гол у ворота Доні.

Задоволений після гри головний тренер Мірча Луческу на післяматчевій прес-конференції.

28 травня 2011-го. «Барселона» – «Манчестер Юнайтед» 3:1. Щойно Мессі забив другий гол у ворота «червоних дияволів» який у підсумку виявився переможним.

2012-го. Фінал. «Баварія» – «Челсі» 1:1(п.п. 3:4). Основний час закінчився у нічию 1:1, у овертаймі «Баварія» отримала право на пенальті. Та Ар’єн Роббен не зумів переграти Петра Чеха.

Дідьє Дрогба у серії післяматчевих пенальті приносить перемогу «синім».

23 квітня 2013-го. Півфінал. «Баварія» – «Барселона» 4:0. Німецька машина знищила «каталонців» за сумою двох матчів 7:0. Нападник «Баварії» Маріо Гомес зверхньо споглядає на переляканого Ліонеля Мессі.

24 квітня 2013-го. Півфінал. «Боруссія» (Дортмунд) – «Реал» 4:1. Автор покеру Роберт Левандовський показує всім скільки він забив у ворота «вершкових».

25 травня 2013-го. Фінал. «Боруссія» (Дортмунд) – «Баварія» 1:2. Невдаха тогорічного фіналу Ар’єн Роббен виправився і на 89-й хвилині гри приносить перемогу «Баварії». Емоції автора голу після взяття воріт та радість Рібері й Мюллера.

Тимощук хоч і просидів весь матч на лаві запасних, але святкував перемогу дуже епічно. Ось Анатолій тримає трофей разом з головним тренером Хайнкесом та голкіпером Ноєром.

24 травня 2014-го. Фінал. «Реал» – «Атлетіко» 4:1. На 90+3-й хвилині основного часу захисник «Реалу» Серхіо Рамос зрівнює рахунок і переводить гру в овертайм.

21 квітня 2015-го. Чвертьфінал. «Баварія» – «Порту» 6:1. Тренер «Баварії» Гвардіола дуже емоційно реагував на події на полі і його одяг не витримав напруги. Хоча його команда легко розібралася із суперником.

6 червня 2015-го. Фінал. «Ювентус» – «Барселона» 1:3. Луїс Суарес забиває гол у ворота Буффона, який у підсумку стане переможним.

28 травня 2016-го. Фінал. «Реал» – «Атлетіко» 1:1(п.п.5:3). Півзахисник «матрацників» Яннік Феррейра-Карраско відразу після голу підбіг до трибун і поцілував свою кохану Ноемі Хеппарт.

І ще одно фото з того фіналу. Гра завершилася у нічию, як основний так і додатковий час. Кріштіану Роналду забив вирішальний пенальті. Португальцю  31 рік, і у нього ідеальна фізична форма.

3 червня 2017-го. Фінал. «Ювентус» – «Реал» 1:4. Автор дубля Роналду забиває третій гол своєї команди у ворота Буффона, а Бонуччі тільки спостерігає за взяттям воріт власної команди.

6 грудня 2017-го. Груповий етап. «Шахтар» – «Манчестер Сіті» 2:1. Головний тренер «гірників» прийшов на післяматчеву прес-конференцію у костюмі «Зорро». Тим самим він виконав свою обіцянку.