Рік останнього матчу «Дніпра» на «Метеорі»

13 квітня 2019 року «Дніпро» зіграв на легендарному для своєї історії стадіоні. Тоді клуб виступав у ролі гостя на матчі проти місцевої «Перемоги» в такому собі невеликому дербі.

За декілька днів до того відбулася взагалі показова ситуація, коли на відео запрошенні на зустріч з’явилися президент «Перемоги» та лідер ультрас «Дніпра», що ще раз показало, хто справді переймається за славетний клуб, а яке керівництво забило на нього та розпочало гратися з мінусовою іграшкою. Але, незважаючи на ці спроби піару, ажіотажу матч не викликав і більшість людей на трибунах була саме фанатами «Дніпра».

Перемога в тій грі залишилася саме за «Перемогою» з голом на 80 хвилині. Поразка в кінцівці була особливо сумною для дніпрян, сезон яких і без того мав гіркуватий присмак прощання з клубом.

Головне, що можна сказати в річницю цього матчу — хай зараз футбольний вакуум у місті намагаються заповнити такі невеличкі клуби, але ми всім віримо, що це тимчасово, а «Дніпро» повернеться та стане головним клубом міста ще на покоління вперед.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Дніпро за справжній футбол
+8
Популярные комментарии
Sam Smith
0
Болельщиков не густо, да
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+