Мемуари фанатика гри мільйонів

Роздуми на тему

+8

Чому в Україні не слідкують за національними командами людей з інвалідністю з футболу???

  1
Зіткнувся з проблемою, чомусь більшість людей і спортжурналістів, у тому числі, тупо ігнорять «не піарні» збірні з футболу. Про нац.збірну і різні U-шки все зрозуміло, футзал і пляжний футбол теж. Жіноча збірна останнім часом на підйомі у медіапросторі. Але чому, наприклад, не придивитися до інших збірних команд України?
+17

Ех… Коли вже почнеться матч?

Досі не розумію людей, які навіть не знають, з ким грає Україна сьогодні… Блін, та як можна бути настільки… НАСТІЛЬКИ… далекими від футболу. Та це, як підписання акту про суверенітет 90-го, як День незалежності 91-го, як Конституція 96-го, революція 2004-го, ЧС 2006-го, Євро 2012-го. Ось що для мене сьогоднішній матч. От чомусь так, а не інакше.
+19

16 тур УПЛ у коміксах

  6
УПЛ продовжує дивувати. Якось жодного туру без сенсацій не обходиться. А цей тур взагалі подарував ще й купу добротних таких голєшників!
+18

У Лізі Європи поразок нама (і Слава Богу)

  1
Цілий день хочеться спати… Таке буває лише на наступні дні після туру Ліги чемпіонів і Ліги Європи. Але у п’ятницю хочеться спати більше всього, тому що аж три українські клуби грали напередодні. Цей тур подарував купу позитивних вражень. Хоча не обійшлося і без ноток незадоволення…
+21

15 тур УПЛ у коміксах

  9
Останній тур Прем’єр-ліги України подарував цілий оберемок несподіваних результатів. Почалося все з Кварцянщини у Луцьку, а завершилося «Зоря»ним футболом у Луганську. Не варто ще забувати про 1:1 в матчах «Дніпра», «Металіста» і «Чорноморця», та вікторією «Таврії» в гостях у Павлова. Зрештою, ось вам кілька коміксів у тему останнього туру УПЛ.
+31

«Дніпро»: «Регламент? Ні, не чули»

  9
Хто ще не тролив «Дніпро». Певно, що тільки я. Хочеться розібратися чому ж дніпряни так часто заграють з регламентом. Це така граночка на лезі бритви чи реально total нефарт клубу Коломойського?
Реклама 18+