9 найкращих фото стадіону, де буде проведений фінал Кубка України

Історію тернопільського міського стадіону після реконструкції важко назвати дуже насиченою. Проте, є десяток досить атмосферних фото, які показують - ця споруда варта більшого, аніж друголіговий футбол.

Фото, яке усі використовують для того аби показати красу споруди. Важко не погодитись, адже це фото справді дуже файне красиве.

Табло, завдяки якому ми дізнаємося володаря кубку України.

Ось такий вигляд з неба має стадіон, що регулярно збирає декілька більше глядачів, аніж деякі матчі УПЛ.

Цікаво, які міри безпеки будуть прийняті для проведення фіналу тут, бо зараз фанів від гравців розділяє лише метрова огорожа.

Якщо вже розмова зайшла про фанатів, то тут не можливо згадати ультрас Ниви, які забезпечують дуже серйозну підтримку як і на домашніх, так і на виїздних матчах. P.S. На цьому фото видно, що Нива популяризувала Фаворит до того, як це стало мейнстрімом.

Осінній випадок із фанами "Вереса", що завершився скандалом та офіційними вибаченнями від керівництва червоно-чорного клубу.

Просто подивіться, що залишили після себе вище рівненські уболівальники.

2013 рік, фото, зроблене після розгрому ФК "Одеси" у плей-офф за потрапляння в Першу Лігу. Воно доводить - люди тут зачекались великого футболу.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Аналітика як стиль життя
+5
Реклама 18+
Популярные комментарии
Aleksandr Bessonov
+3
Фото бы побольше
Дмитрий Клименко
+2
Стад прикольный, симпатичный
Sergiy Baranovsky
+2
Так, крутий пост, але фоточки надто малі. Ну і можеш пошукати фото стадіону в 90-х. Там мають бути дуже атмосферні світлини.
Написать комментарий 4 комментария
Loading...
Реклама 18+