😍 Сама грация. Подборка зажигательных танцев Габриэлы Коукаловой

Красотка.

Полгода назад Габриэла Коукалова – одна из самых ярких биатлонисток современности – официально завершила карьеру, хотя и так не выступала с 2017-го.

Теперь в жизни двукратной чемпионки мира, помимо искусства и общественной деятельности, есть телевидение: она участвует в шоу StarDance – чешском варианте «Танцев со звездами». Зацените ее последние танцы:

View this post on Instagram

LAST DANCE ... skončilo neskutečných pět měsíců mého života s podtitulem StarDance💃🕺. Za tu dobu jsem spoustu nového zažila, spoustu nového se naučila, spoustu nových lidí potkala, spoustu důležitých věcí si uvědomila. Děkuji České televizi za to, že mi dala šanci🙏. Děkuji vám, fanouškům, za to, že jste nám s Martinem umožnili být tak dlouho ve hře🙏. Děkuji všem, kteří nám byli nápomocni a oporou během celé doby🙏. Bylo mi ctí a potěšením být součástí “rodiny” StarDance🙏. DĚKUJI‼️ DĚKUJEME‼️ #martinpragr #stardancecz ... a nakonec má srdcová záležitost. Jsem šťastná, že jsem mohla poznat “naživo” Marka Ebena, jednoho z mých celoživotních lidských vzorů. Setkání s ním naprosto předčilo mé očekávání a mínění o něm. Upřímně smekám i před Terezkou Kostkovou, s kterou tvoří nepřekonatelný pár neskutečně noblesních, inteligentních a milých lidí🎩👏.

A post shared by Gabriela Koukalova (@gabrielakoukalova) on

Габриэла Коукалова – сама страсть в танцах: открытые платья, цветные тату, сальто назад

+5
Реклама 18+
Написать комментарий
Реклама 18+