Офіційний Інстаграм УАФ забанив купу підписників за вимоги про відставку Павелка

Хвиля критики в соцмережах на адресу голови УАФ Андрія Павелка пішла після вчорашнього інтерв‘ю Андрія Шевченка, де він розказав, що вина на його відставці лежить на УАФ та персонально на її голові. Я був серед тих, хто хотів, щоб Шевченко пішов зі збірної, але це не скасовує того, що УАФ вчинила неправильно. І це черговий «зашквар» від них за каденції Павелка. Додамо також цензуру на їхній офіційній сторінці перед надважливим матчем збірної України, коли кожному футболісту важлива наша підтримка.

Прошу від адміністрації Tribuna.com максимально поширити цю інформацію та висловити вашу офіційну позицію з цього питання. Я вважаю, що ви як авторитетне ЗМІ маєте великий вплив на український футбол.

Від користувачів прошу висловити вашу позицію в коментарях та за допомогою плюсів або мінусів, чи згодні ви з тим, що після цього Павелко має піти у відставку.

Дякую за увагу.

Этот пост опубликован в блоге на Tribuna.com. Присоединяйтесь к крупнейшему сообществу спортивных болельщиков!
Другие посты блога
Оффтоп
+70
Популярные комментарии
ПалГеннадич
+31
>після цього Павелко має піти у відставку

Павелко уже давно должен был уйти в отставку, даже если эта история со штабом Шевченко выдумка (в чем я сомневаюсь)... но сам он в отставку не уйдет, потому что у него, очевидно, нет совести... поэтому его нужно гнать - вопрос только в том, как
Ukr_Dynasty
+22
То чувство когда говорят, что Украина свободная страна, но в некоторых моментах, как в этом, работают по методичке КГБ.
Павелко - out
Тоже мне умник!
+13
УАФ: Эта фейк!
Написать комментарий 10 комментариев
Loading...
Реклама 18+