3 українські трансфери цього літа, які я чекаю. Станіслав Орошкевич

Хто реально заслужив і кого точно хочеться там бачити.

1) Маліновський в «Аталанту»

Погодьтесь, куди краще спостерігати за крутою грою українця у топ-чемпіонаті, ніж у хоч і цікавому бельгійському. Але часто читаю коментарі, де Руслана хочуть бачити у гранді, себто «Аталанта» – не його рівень. Я думаю, що італійський клуб трудяг, який грає на атаку ще й в ЛЧ – просто оптимальний варіант.

2) Циганков у «Севілью»

Вітя, треба тікати, подивись на Ярмолу та Коноплянку. І нехай деякі експерти пишуть, що зарано, що сезончик треба перечекати – ні, коли з'явилась впевненість на топ-рівні збірних – це дзвіночок. Чому в Іспанію? Бо такий футбол оптимальний для Віті, тим більше, якщо є інтерес від клубу.

3) Зозуля у «Хетафе»

Крутий сезон у Сегунді не залишив осторонь клуби й з топ-дивізіону. Роман вивчив мову, пристосувався до тамтешніх реалій, тому змінювати країну було б безглуздо. «Хатафе» (на хвилиночку) – клуб із зони ЄК. Команда вікова, а на позиції нападника Зозулі склали б конкуренцію футболісти віком 30, 32 та 37 років. Чому б не вистрілити?

+14
Популярные комментарии
Mykolangelo
0
Зозулі в Хетафе краще не переходити, бо в них проблеми з вболівальниками. Не хотілось би, щоб повторився скандал Романа після оренди в Райо
Написать комментарий
Loading...
Реклама 18+