З такою грою Петраков заслужив продовжити роботу у збірній України

Реакція Ірини Козюпи на епічну нічию з Болгарією.

36. Але цього разу мова йде не про кількість слів Олександра Петракова на прес-конференції. Стільки моментів збірна України створила в матчі з Болгарією. Реалізувала один і то була змушена відігруватися. Так за традицією і завершили з рахунком 1:1.

Це якраз той випадок, коли хочеться стерти собі пам’ять, щоб ще раз подивитися цю гру, коли її покаже канал «Україна» в запису. Бо виявляється, що можна зіграти один зі своїх найкращих матчів, але все одно не виграти. Збірна з перших хвилин і до фінального свистка грала у класний футбол, а не мучила себе і нас. Фантастика.

Номінально це була товариська гра, але в якийсь момент здалося, що футболісти збірної переплутали болгар з боснійцями. Вони грали так, ніби від результату матчу залежало – будуть вони дивитися ЧС-2022 по телевізору чи поїдуть в Катар. Від такого футболу кайфуєш і починаєш вірити в те, що Петракову таки доведеться виконувати свою обіцянку перед журналістами і пригощати пресу шампанським.

Зрозуміло, що зараз більше говорять емоції і серце, ніж холодна голова. Детальний аналіз буде потім. Але з такою грою Україна має шанси на чемпіонат світу. І навіть якщо цього не трапиться, а команда гратиме так само куражно, то цей тренерський штаб заслужив продовжити свою роботу в національній команді. Петраков показав, що може мінятися – знову викликав Руслана Малиновського, зіграв у два центральних захисники, знайшов баланс у спілкуванні з пресою.

«Говорять, що жінка – прочитана книга, а я ще не прочитана. Я мушу змінюватися, я тільки прийняв команду. У мене не було часу та контрольних матчів. Тут я спробував – мені сподобалося. Рухатимемося далі», – сказав після матчу тренер.

Якби збірна з таким натхненням грала кілька матчів тому назад, то, можливо, виїзд в Зеницю був би формальністю. А тепер гравцям просто треба забити боснійцям все, що вони не реалізували у ворота Болгарії. Не пропускати наприкінці матчів команда вже наче навчилася.

1:1 – официально самый любимый счет сборной в 2021-м. Завершили так 53% матчей

Украина создала море моментов (36 ударов!), но все равно сыграла вничью с Болгарией

Фото: УАФ

+33
Популярные комментарии
Диявол зі сходу
+85
З такою грою проти болгар в товариському матчі?)) Дійсно показовий матч. Контракт на 10 років всьому тренерському штабу. Ж - журналістика.
Spinosa
+77
Висновок: Петраков має продовжити тренерство збірної, бо їздить на метро і подобається Козюпі.
Spinosa
+49
Козюпа і Петраков - це, як Україна і корупція. Нерозлучні.
Написать комментарий 59 комментариев
Loading...
Реклама 18+